2733
2734
عنوان

آیا ایراد از منه یا بقیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1095 بازدید | 27 پست

چه مردم وحشتناکی هستن برو اگر خیلی رو نروت راه رفتن شال و کلاه کن برگرد بهشونم بگو چرا داری مهمونی رو ترک میکنی

خواهی که جهان در کف اقبال تو باشد --- خواهان کسی باش که خواهان تو باشد

خیلی عصبانی شدم که این نظر رو دادم ولی باهاشون برخورد کن من دلم برا دخترتون میسوزه یه موقع فکر نکنه واقعا مقصره یا باعث بحث و گفت و گو شده

خواهی که جهان در کف اقبال تو باشد --- خواهان کسی باش که خواهان تو باشد
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی عصبانی شدم که این نظر رو دادم ولی باهاشون برخورد کن من دلم برا دخترتون میسوزه یه موقع فکر نکنه واقعا مقصره یا باعث بحث و گفت و گو شده

اصفهان جای زندگی نیس واقعا

من خودم ارشد علوم تربیتی کودکان هستم

دیوونه شدم از دستشون... فقط بلدن بزنن تو سر بچه های بقیه

اگرم مث خودشون زبون نداشته باشی برای جواب   مث من که فقط از اعتماد به نفس برباد رفته بچم ناراحتم

زبون جوابم ندارم. چون ماششششالا همیشه یه جواب کوبنده تو آستین دارن

2731

اولا به اصفهانیا بر نخوره

اصفهانی خوب هم خیلیییی هست

از جمله دوست صمیمه خودم که ماااااهه

...

نمیتونم قطع رابطه کنم

همینطوریش برچسب عصبی بودن به من زدن... دلم میخواست برام مهم نبود

اون راه حل دوستمونم خیلی خوشم اومد  قربون صدقه رفتن بچم...

ولی آخرش خیلی زور داره کارشون

نسبت شما با این خانواده چی یهو باهاش قطع رابطه کن و محلش نده بعد علت را ازت میپرسه دلیلش بگو خودش کم کم میاد طرفت و به بت هم ایراد نمیگیره

نگار جون یه حالت دیگه هم دارن

اونم اینه که به حدی دست پیش میگیرن و سردی کردنت برلشون مهم نیس که یه جورایی آخر سر بهشون بدهکارم میشی...

عزیزم درک میکنم بچه ی منم یک سال از بچه خواهرشوهرم کوچیک تره هردو همدیگه ارو میزنن اما چونوپسرمن کولی بازی بلد نیست مقصررشناخته میشه منم دفعه اخر جوابشونو دادم مثل خودشون که همه چیزو به رو میزنن

سهم من از اون همه امید و انتظار فقط یک لنگه جوراب گل گلی شد💔👼😢