2737
2739
عنوان

شوهرم گفت برگشتم نبینمت خونه

3658 بازدید | 124 پست

بچه ها دیشب باشوهرم بحث کردیم کلا خیلی بد رفتار شده بعد امروز صب قرار بود بریم جایی گفتمش نمیام پاشد آماده شد بره گفتم برا چی میخوای بری و دوباره بحثمون شد گف برگشتم اینجا نباشی خونه مادرت باشی وگرن خونت رو میریزم حالا چکار کنم برم؟روم نمیشه ب اونا بگم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

شوهر منم همیشه وقت دعوا اینجوری میگه بعد میادخونه میگه غذا چی داریم مردا وقت عصبانیت هرچی به دهنشون میاد میگن شاید خواسته قلبیشونم نیست

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
2740

نه بابا کجا بری دختر خوب عصبانی بوده یه چی گفته بیخیال خیلیم حرف زد بگو خیلی ناراحتی از حضور من خودت برو 

الهم عجل لولیک الفرج 💚💚                                                                                                                  متاهل و متعهد آقایون لطفا درخواست دوستی ندن 🙏🙏
2706