2737
2739
شمیم شما به خاطر این بچه دوست داری چون هنوز اذیتاش شروع نشدع. من جفت بچه هام تا یک سالگی عیچ زحمتی نداشتن ففط،شیر خوردن و خوابیدن. بعدش که راه میافتن. زمین خوردن و مراقبت شدید شروع میشه. بعدش بد غذایی بعدش مزیض شدن همیشگی و اسهال و سرما و هزار مشکل که در اثر ارتباط با بچه های دیگس. الانم که کوچیکه دو ساله شده. رسما دیوونم کردن. یکسره جنگ دعوا جیغ گریه. حتی سر یه قاشق پلاستیکی
یا از اول دل به رویایی نبند،  یا بر این رویای ویران گریه کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وقتیم یکیشون مریض میشه که واویلا. هر کاری کنی اونیکی هم میگیره. فمر کنید من تمام زمستان دوتا بچه سرما خورده نگه داشتم. شب تا صب گریه میکردن اینو مبگیرم اون یکی در میره
2728
2738
سر بچه اولم سن خودم کم بود درس هم می خوندم زیاد از بچه داری لذت نبردم ولی سر دومی دیگه زندگیمون جا افتاده بود و خودم هم تجربه داشتم همه چیز خیلی خوب و بدون استرس و با آرامش بود برای همین تازه از مادر شدن لذت بردم
شماها اشتباه منو تکرار نکین. بهترین وقت واسه بچه دوم وقتیه اولی بره مدرسه. نصف روز نباشه. کاراشو خودش بکنه خودش بخوابه غذا بخوره دستشویی بره من وقتی دخترم اومد پسرم هنوز پوشک میکردم
من الان دنبال دوتا بچه میدوم غذا دهنشون میزارم. از صب تا شب همو میزنن. پسرم موهاشو میکشه. دخترمم گازش میگیره. یه اعصاب واسه ما نذاشتن خونه بابامم نمیرم از دست این دوتا
2706