2703
2553
عنوان

به دادم برسید

| مشاهده متن کامل بحث + 12379 بازدید | 497 پست

سلورا جان چشم همون شب اینو بهش گفتم و بازم حتما بهش میگم عزیزم 

دقیقا منم موندم تو این اشفته بازار چطور حواسشون به اینچیزا هست ولی این همه داد میزنیم سایت داغون شده انگار نه انگاررر. سلورا جان انگار فقط پست های جدید رو همونموقع میتونید پاک کنید یکم بگذره دیگه پاک نمیشه استارتر هم بخاطر همین نتونست شماره کارتشو پاک کنه اینم از مزایای سایت جدید

سلام خانومای مهربون. از اینکه تنهام نذاشتین بی نهایت سپاسگزارم. از فرحانه ی عزیزم خیلی ممنونم برا دخترم لباس پست کرد تنش کردم از دیمای مهربون ک بهم امیدواری میده و کمکم کرد از سلورای عزیزم ک باعث شد دخترم دوباره بخنده و بهش خیلی مدیونم از بقیه ی دوستا خیلی ممنونم. کاربری جدید ساختم نی نی یار قطعم کرد ولی خدا خودش شاهده شبا خوابم نمیبره و فکر برگردوندن پول هام

برای حل مشکلم سه تا صلوات میفرستی؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نگار جان از شما هم بی نهایت ممنونم. به حد کافی برا یه زن درد بزرگیه ک خونه زندگیش از دس بره شوهرش از دست بره درد دخترم داشت از پا درم میاورد الان هیچ مشکلی نداره دخترم. فردا صب به بهانه ی بهداشت بردن دخترم میرم براش خرید. اول از همه یه کیلو سیب زمینی میخرم بعد دستمال مرطوبشم تموم شده چون اینجا نمیبرم بشورمش مجبورم دستمال مرطوب استفاده کنم. پمادش هم آخراشه داره تموم میشه. اصلا نمیدونم چقدری تو کارت پول هس همه ی اینارو مدیون شماهام 

سیرامیس عزیزم ک گفتی برا دخترم لباس صورتی بخرم فرحانه جان زحمت کشیده یه دست لباس خوشگل صورتی فرستاده تن دخترم میکنم مثل ماه میشه ازت خیلی ممنونم ک ب فکر دخترمی. شما فرشته ای. اگه اجازه بدی اون پولو خرج پوشک و خورد و خوراک دخترم کنم. الان همه ی مواد غذاییش تموم شده. صب میرم بخرم

2456

الان تنها مشکلی که دارم اینه که تو اتاقی که ما هستیم بخاری نیس. روزا خوبه ولی شبا خیلی سرد میشه هرموقع بیدار میشم دس ب صورت دخترم میزنم یخه. کاش زودتر هوا گرم شه 

سلام عزیزان ان شاءالله بحق امام حسین زود مشکلت حل بشه کاش میتونستم کمکت کنم ولی بخدا خیلی دست و بالم بستس ولی قول میدم هرچقدر ک شد برات بفرستم شماره کارت برات

من بچه ندارم و خدا فعلا مصلحت ندونسته باردار بشم سه ساله تو انتظار داشتن ی بچه میسوزم خواهش میکنم فقط دعا کن خدا بهم نگاهی بکنه

آقا جان شرمنده ام دعا هایم برای بچه است نه تمام شدن غيبتت اللهم عجل لوليک الفرج

سارای عزیزم ازت خیلی ممنونم به لطف دوستای مهربونی ک اینجا پیدا کردم زندگی دخترمو نجات دادم معلوم نبود چه بلایی سرمون بیاد. از ته دل با تمام وجود از امام حسین میخوام حاجت دلتو بده با تمام وجودم دعا کردم ایشالا یه نی نی خوشگل خدا بهت بده

ما تو شهرمون یه سید داریم ک سالهاس مرده و مردم نذر میگن و برآورده میشه همین الان نذر کردم خدا بهت یه بچه بده برم سر مزارش و خیرات پخش کنم. ایشالا همین روزا میای و خبرای خوب میدی تو همین تاپیک

2714

خدا هیچ کسو شرمنده نکنه الان این خانومی ک تو خونه شیم داشت غر میزد سرم. بنده خدا تقصیری هم نداره ما سربارشون شدیم واقعا دیگه تحملم تموم شده چیکار کنم خدایا 

شوهرم رفته یه خونه دیده زیرزمین یه حاله یه اشپزخونه اتاق اینا هم نداره حموم و دستشوییش هم تو آشپزخونه س :( میگف بنگاهیه گفته هشتصد پیش میگیره ماهی صدوپنجاه هم اجاره. بهش میگم توروخدا یه کاری کن همینو بگیریم میگه ندارم ندارم ندارم. منم گریه کردم گفتم این همه مزاحم اینا شدیم بس نیس بیچاره ها تو اقدام بودن برا بچه دار شدن کلی قرص مصرف کرده بودن ک ما اومدیم اینجا الان اون همه زحمتشون هیچ شد

آخرم تهدیدم کرد که میذاره میره گم و گور میشه و رفت پایین. ببخشید ک من میام اینجا درددل میکنم جز اینجا هیچ جایی رو ندارم هیچ کسم ندارم بهش حرفامو بزنم اگه بدونم حتی یه نفر هس ک حرفامو میخونه برام کافیه. حداقل میدونم ک یه نفر با دیدن بدبختی من قدر زندگیشو قدر شوهرشو بیشتر میدونه

عزیزدلم نیازی به تشکر نیست کاری نکردم بخدا بخاطر این اینجا این موضوعو گفتم که نینی یار بدونه دروغی در کار نبوده

بخدا خیلی ناراحت شدم ای کاش یه جوری بتونین یه جای مستقل بگیرین     

دخترم دنیامه عزیزم، خوشحالم که حال و روز دخترت خوبه

میگم ازهمین آقایی که خونش هستید نمیتونید قرض بگیرید؟

یا از اون دوستت که کارتش دستت؟

اینکه تو درست میگی، معنیش این نیست که من اشتباه می‌کنم، فقط زندگی رو اونجوری که من دیدم ندیدی!!!
2706