2726
عنوان

به دادم برسید

| مشاهده متن کامل بحث + 12379 بازدید | 497 پست

سلام عزیزم.خوبی....قربونت...شما خودت خوبی که این حس رو منتقل کردی به ما.خدا دخترتو حفظ کنه.برام دعا کن من بخدا خودم اینروزا بدجور تو مشکل افتادم.باز بهت سر میزنم.راستی خیلی خوب کردی عدس خیلی خوبه....میتونی دو وعده ای درست کنی میمونه براش اگه سختته هی بری پای گاز خانوم دوستت.انشالله شرایطت بهتر میشه عزیزم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

استارتر گلم، دوست خوبم

هر کدوم از ماها ممکن توی موقعیت شما قرار بگیریم

من از طرف خودم میگم که اصلا نیازی نیست پول رو برگردونی اگر 

هر وقت تونستی به کسی کمک کن

دختر گلت رو ببوس

اینکه تو درست میگی، معنیش این نیست که من اشتباه می‌کنم، فقط زندگی رو اونجوری که من دیدم ندیدی!!!

g

خداروشکر عزیزم.خیلی تو فکرت بودم.اومدم دیدم سایت خراب فقط ناراحت شما بودم.خیلی خوشحال شدم که وضعیت روحیت بهتره.برا پس دادن پول عجله نکن بذار وضعیتت به ثبات برسه. ولی حتما به فکر باش سر کار بری.چشم به هم بزنی باز به وضعیت قبلت برگشتی خدا نکرده.

چقدر خوبه آدم دوست صمیمیش جاریش بشه! همیشه همبن جور دوست میمونیم! هورا!

حق با شماس نگار خانومی. ب فکر یه کار هستم. هرکاری باشه مهم نیس. فقط میخوام اول یکم پول ب دستم بیاد دخترمو بذارم مهد بعد برم سرکار. شما خانوما امیدو به من برگردوندید

دخترم دنیامه

امشب با شوهرم حرف زدم. حرف حرف خودشه فقط میگه فعلا تحمل کن تا ببینم چی میشه. میگم خانوم دوستت از بودنمون ناراحته حرکات و رفتارش مشخصه میگه تحمل کن. هرکی هم جای این بنده خدا بود ناراحت میشد 

دخترم دنیامه

الان دخترم خوابید. دارم میرم ظرفارو بشورم ناهار فردا رو درست کنم برا دخترم غذا درست کنم بذارم یخچال بعد بخوابم. توروخدا هرکی اینو میخونه قدر خونه زندگی و شوهرشو بدونه. خدا نکنه روزی مثل من آواره شین

دخترم دنیامه

2706