2737
2739
عنوان

به دادم برسید

| مشاهده متن کامل بحث + 12379 بازدید | 497 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همراز جان بله کارت هنوز دست خودشه البته من دیشب باهاش صحبت کردم ولی فکر نکنم هنوز کارتو پس داده باشه اگه واریز کردی لطفا مبلغو اینجا بگو که بهش بگم

من شماره حسابو پیدا نکردم میشه لطفا دوباره بزاری 

خدا جونم ...شکرت  ازت ممنونم             اللهم صلی علی محمد وآل محمد ❤

2728

عزیزم چون گفتی مبلغ رو بگو که بدونه میگم

امروز یا دیروز ۵۰ تومن واریز شده به حساب

وکلا توی این مدت به جز این ۵۰ تومن ۲۲۰ تومن واریز شده

قسم به خداوندی خدا فقط برای این گفتم که بدونه و در جریان باشه

لطفا هر موقع پستم رو خوندی بگو تا پاک کنم

ممنون

اینکه تو درست میگی، معنیش این نیست که من اشتباه می‌کنم، فقط زندگی رو اونجوری که من دیدم ندیدی!!!

سلام سلورا جان خوندم گلم پاک کن حتما بهش میگم. نینی جان تو صفحات قبل فکر کنم هست مگه اینکه نینی یار پاک کرده باشه شرمندتم من اجازه ندارم شماره کارتشو بذارم چون بهم گفت  خودش به نینی یار گفته که شماره رو پاک کنه البته بازم نمیدونم واقعا پاک شده یا نه سرعت نتم امشب خیلی پایینه نمیتونم ببینم

سلام به همگی و به استاتر عزیز....من نمیدونم چرا هر وقت میام سایت بی اختیار صفحتو باز میکنم.امیدوارم شرایط بهتر شده باشه.مارو بی خبر نذار دوست من

2740

نینی یار استارتر نمیتونه بیاد سایت میگه کاربریم و که میزنم میگه تایید نشده. قطع دسترسیش کردید؟؟

نمیدونم این درسته بگم یا نه خداشاهده فقط و فقط بخاطر این میگم که بدونید.من یه لباس برای دختر کوچولوی استارتر فرستادم و ایشون برای تشکر عکس دختر گلشو با لباس برام فرستاد و از همون عکس هم مشخص بود تو چه جایی و چه شرایط سختی داره زندگی میکنه  سلورا جان و دوستای دیگه ای که کمک کردین خدا خیرتون بده کمکتون راه دوری نمیره من نمیدونم بنده خدا قطع دسترسی شده یا نه چون ظاهرا نینی یار بهش اخطار داده بود که نباید شماره کارت میذاشتی.و توی خصوصی هم به من گفتن که شما نباید کمکش کنی چون از کجا میدونی راست میگه. نینی یار عزیز این بنده خدا فقط اومده بود درددل و ما خودمون خواستیم کمکش کنیم ضمن اینکه از عکسی که من ازش دیدم بخدا مشخصه بنده خدا وضعیت خوبی نداره بجای قطع دسترسی کاش یه فکر دیگه میکردین!!!مطمئنا میتونه ثابت کنه که حرفاش راست بوده  و متاسفانه شرایطش دقیقا همینیه که گفته

سلوراا جان استارتر بی نهایت ازت تشکر کرد و گفت تا اخر عمر دعاتون میکنه و به محض اینکه بتونه تمام مبلغو برگشت میزنه دستتون درد نکنه.واقعا امید به زندگی بهش دادین تو این وضعیت. خیلی خیلی شرایطش سخته

فرحانه جان عزیزم حتما به استارتر عزیز بگو من کاری نکردم اصلا

هر کدوم از ما ممکنه به جای اون باشیم

حتما بهش بگو اصلا فکر برگشت به من نباشه

هر وقت تونست به کسی که نیاز داره کمک کنه

بگو دختر گلش رو بوس کنه

اینکه تو درست میگی، معنیش این نیست که من اشتباه می‌کنم، فقط زندگی رو اونجوری که من دیدم ندیدی!!!

نی نی یار خیلی کاره بدی کردید که قطع دسترسیش کردید

ما به خواست خودمون یه کاری کردیم

لطفا جای ما تصمیم نگیرید

به نی نی یار چه ربطی داره؟ اینجاهمه خانومای عاقل وبالغن خودشون می دونن تو مجازی ممکن بعضی ها دروغ بگن با علم به این موضوع هرکس دوست داشته تشخیص داده بهتره کمک کنه به دوستمون نیازی هم نیست نینی یار یه ما گوشزد کنه.الان دنیای مجازی بخشی از  ارتباطات ما را تشکیل میده و در پیشگاه خدا در مقابل ارتباطات مجاری هم مسئولیم. نی نی یار اگر میتونی تحقیق کن بعدهم به دوستمون کمک کن اگر نه دحالت نکن بذار خودمون تصمیم بگیریم. 

چقدر خوبه آدم دوست صمیمیش جاریش بشه! همیشه همبن جور دوست میمونیم! هورا!

موندم تو این اوضاع به هم ور سایت فقط بستن کاربری این بنده خدا به سرعت نور انجام شد!ولله که من کلا ادم بدبینی هستم اما ایشون رو عمیقا باور کردم نمیدونم چرا

2706