2410
2553
عنوان

سرپرستی کودک

125 بازدید | 26 پست
سلام من و همسرم توافق کردیم که یه دختر از پرورشگاه بیاریم هم سن بچه مون کنار هم بزرگ بشن ولی وضع مالی خیلی خوبی نداریم به نظرتون مسئولیت بچه رو میدن بهمون ? البته هنوز اقدام نکردیم ولی هر دو موافقیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
عزیزم تا جایی که من میدونم شما برای بچه گرفتن باید 5 سال از ازدواجت گذشته باشه و بچه دار نشده باشی یعنی نازا باشی
پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design
من شنیدم به اونایی که بچه دارن خیلی سخت میدن حتی اونایی هم که ندارن چند سال تو نوبت میمونن واقعا چراشو نمیدوتم . ولی خب باید ملک به نامش کنی که اصلا عاقلانه نیست با وجود فرزند خودت ملک روبه نام کسی دیگه کنی
2714
نه من کاملا شرایطش را دنبال کردم باید. استطاعت مالی داشته باشید. اغلب به کسانی که فرزند دارند. بچه نمیدهند.
امیدوارم همه دوستانم در. نهایت سلامتی به سرببرند. و. نهایت ارزوم دعا برای  تک تک افراده چه انانی که دوستم داشتند که کسانی که من را مسول ناکامیهاشون میدونستند و. با نفرت ازم یاد. میکردند خدا نگهدارتون 😘😘
منم یک دختر. دیگه دوست دارم نشد از. ایران از. جای دیگه قبول میکنم
امیدوارم همه دوستانم در. نهایت سلامتی به سرببرند. و. نهایت ارزوم دعا برای  تک تک افراده چه انانی که دوستم داشتند که کسانی که من را مسول ناکامیهاشون میدونستند و. با نفرت ازم یاد. میکردند خدا نگهدارتون 😘😘
تو سایت خودشون گفته بود تعداد متقاضی از بچه های سالم موجود بیشتره درواقع 80 درصد بچه ها ناسالمن و فقط 20%سالم دارن
پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design
2706