2733
2734

روز روز شما نیست همش ی چی بشه ناراحت بشید و کسل 

از صب هرچی بدبیاری دارم برام اتفاق میوفته حالم بد شده کسل شدم میترسم از ادامه روزم😭اصلا از قب ک پسرم بردام مدرسه هی ی چی شد تاالان ک همش دپرس باشم هی صلوات میفرستم باز یچی دیگه میشه کلا روز بدبیاری مسخره ترینش مثلا ولی خو بنظرم اینم بدبیاری دیگه اینکه کلاس انلاین داشتم از اول تااخر کلاس حضور داشتم ۱۰دقیقه اخر بود گوشیم زنگ خورد رفتم جواب بدم ذوستم گفت استاد خودش حضور غیاب کرده و برات غیبت زده رفتم تو کلاس توضیح بدم استادی ک‌همیشه۵دقیقه ببشتر ادامه میداد زودتر تموم‌کرده بود این کمترینش بود ولی کلا خیلی حالم گرفته شده برا این اتفاقا😭😭😭چندوقت شوهرم بخاطر ی مشکلی رفته مسافرت واصلا مشخص نیست چندروز دیگه کارش طول بکشه حتی ی جوراب نخریدم تا خودش نیادم‌نمیتونم برم خرید این بدرک من این مدت خونه بابام میمونم دلم براخونم تنگ شده دلم میخواد این روزا خونه خودم باشم ولی نمیشه انقدر دلم‌گرفته دوست دارم ی دل سیر گریه کنم😭😭

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پدر پشتم‌شکست از رفتن تو 🥀پدر شادی تموم شد توغم تو🥀پدر اون‌همه حرفات کجا رفت🥀همه رفتن بعداز رفتن تو‌🥀پدر تنها شدم‌تنهایی سخته😭😭بابای نازم‌بابای قشنگمدلم‌برات تنگ شده خیلیییی دلم‌برات تنگه لعنت به روزی که رفتی لعنت به لحظه ای که برااخرین بار پاهات و‌بوسیدم لعنت به لحظه ای ک‌ نشستم تا روی صورت ماهت خاک‌ریختن لعنت به همه لحظه هایی که تو‌نیستی اخ که پشتم شکست بعد تو همه خوشیمون باخودت بردی🖤🖤🖤
اره. بلافاصله شکرگزاری میکنم. هی میگم که ذهنم خوب بشه

حالم بده واقعا کاش چشمام ببندم باز کنم بگذره این روزا شوهرم بیاد زودتر

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پدر پشتم‌شکست از رفتن تو 🥀پدر شادی تموم شد توغم تو🥀پدر اون‌همه حرفات کجا رفت🥀همه رفتن بعداز رفتن تو‌🥀پدر تنها شدم‌تنهایی سخته😭😭بابای نازم‌بابای قشنگمدلم‌برات تنگ شده خیلیییی دلم‌برات تنگه لعنت به روزی که رفتی لعنت به لحظه ای که برااخرین بار پاهات و‌بوسیدم لعنت به لحظه ای ک‌ نشستم تا روی صورت ماهت خاک‌ریختن لعنت به همه لحظه هایی که تو‌نیستی اخ که پشتم شکست بعد تو همه خوشیمون باخودت بردی🖤🖤🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آره برا من هر چند وقت یه بار میشه😶

خیلی بده تموم‌انرژی ادم منفی میشه کسل و بیحال شدم اصن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خیلی بده تموم‌انرژی ادم منفی میشه کسل و بیحال شدم اصن

احتمالا امروز روز شانست نیس تحمل کن امروز تموم شه

فرضیه ملکه قرمزبرای رسیدن به خواسته هات باید صبر داشته باشی»♠️
احتمالا امروز روز شانست نیس تحمل کن امروز تموم شه

اوهوم

کلا کم‌ دپرس و‌بی حوصله بودم بدتر شدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
خب پاشو برو خونتون و اگه خواستی فقط سر بزن به بابات اینا چرا اومدی خونه بابات ؟! تو دیگه الان متاهل ...

تنها نمیمونم خونه میخرست ولی میترسم تنهایی خونه الان‌اومدم‌خونم تا غروب بمونم ولی تازه بابام فوت شده مامانم اولین سال ماه رمضون تنهاست از طرفی دلم‌نمیاد تنهاش بذارم‌حالا ک شوهرم نیست میمونم پیشش ولی دلم برا خونم و شوهرم و زندگی روزمرم تنگ شده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تنها نمیمونم خونه میخرست ولی میترسم تنهایی خونه الان‌اومدم‌خونم تا غروب بمونم ولی تازه بابام فوت شده ...

عزیزم روحشون شاد انشاالله خدا رحمتشون کنه

کار خوبی میکنی گلم انشالا زودتر همسرتون برگرده