2752
2734

واقعا تو بعضی تاپیکا میمونم طرف تو بدترین وضعیت زندگیشه یا بدترین تروماهای روانی رو داره بعد میاد اینجا کمک میخواد خب این همه مشاور این همه تراپیست ب نظرم بیشترشون قصدشون پربازدید شدنه نظر شما چیه

فرزند ادب باش نه فرزند پدر/ فرزند ادب زنده کند نام پدر 🩵

مشاور پیل میخواد پیل 

ب نام آن که آفریـــد مرا   و برای عشق زیـــبایــم ترا     خدای مهربانم  دوستــــــت دارم برای همه نعمت هایی ک برایم  لطف نمودی خدای مهربانم سپاس گذارم  برای   آفرینش   فرشته ای دوست داشتـــنی    چـــون     مـــــادر                   و آرامشی کــــه در آغوشش قرار    داد ــــی       امضای دوست تعلیق شده    melikaj20051982                          هرزگی روشن فکری نیست،بی حجابی هرزگی نیست، بهشت نیز اجباری نیست، مرد حیوانی بی اختیار نیست، و زن بودن علل گناه کسی نیست. حرف های دل یک دختر چادری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

پول ندارن یا جایی هستن ک دسترسی ندارن یا اجازه ندارن برن بیرون کلا شرایط متفاوته

یکم در مورد خودم توضیح بدم «به نام خدا هستم، از بچگی بزرگ شدم، تو بیمارستان به دنیا اومدم، صادره از شهرمون، همونجا بزرگ شدم، چند سال سن دارم، بابام مَرد بود، تو دوران کودکیم بچه بودم، با رفیقام دوست شده بودم، به دوست داشتن علاقه دارم، قصد ازدواج نه دارم، بعضی شبها که می خوابم خواب می بینم، تو خونمون زندگی می کنیم، تا حالا نمردم و...»
مشاور پیل میخواد پیل 

اخه بعضیا بین دوراهی موندن مثلا برای طلاق که شاید با یه جلسه حل بشه ولی اینجا من نوعی اشتباه راهنماییش میکنم زندگیش بدتر میشه البته اگه راست گفته باشه

پیل یا پول😂

همون 

انگار ی لهجه هست پیل میگه تو فیلم ها شنیدم 

ب نام آن که آفریـــد مرا   و برای عشق زیـــبایــم ترا     خدای مهربانم  دوستــــــت دارم برای همه نعمت هایی ک برایم  لطف نمودی خدای مهربانم سپاس گذارم  برای   آفرینش   فرشته ای دوست داشتـــنی    چـــون     مـــــادر                   و آرامشی کــــه در آغوشش قرار    داد ــــی       امضای دوست تعلیق شده    melikaj20051982                          هرزگی روشن فکری نیست،بی حجابی هرزگی نیست، بهشت نیز اجباری نیست، مرد حیوانی بی اختیار نیست، و زن بودن علل گناه کسی نیست. حرف های دل یک دختر چادری
عزیزم بحث پولشه...وگرنه کی بدش میاد؟ الان یه تراپیست جلسه ای ۵۰۰ میگیره بخواد تو ماه ۴ بار مراجعه کن ...

درسته میدونم ولی کسایی میان تاپیک میزنن که مثلا من وضع مالیم خوبه توانشو دارم جدا شم ب نظرتون چیکار کنم خب بقیه هم با توجه به تجربیاتشون میتونن اشتباه راهنمایی کنن 

اخه بعضیا بین دوراهی موندن مثلا برای طلاق که شاید با یه جلسه حل بشه ولی اینجا من نوعی اشتباه راهنمای ...

مطمئن باش کسی ک کارش ب طلاق رسیده با ی جلسه حل نمیشه   شاید کنار بیان اما با همون مشکل پیش میرن

درسته میدونم ولی کسایی میان تاپیک میزنن که مثلا من وضع مالیم خوبه توانشو دارم جدا شم ب نظرتون چیکار ...

بله حرف شما هم درسته