2733
2734
سلام من دوماه پیش زایمان کردم‌ بچم تایه ماه شیرخودموخوردامامادرشوهرم همش میگفت بچه سیرنمیشه شیرت رمق نداره شیرخشک کمکی بده شوهرمم گرفت وشبابهش شیرخشک میدادم امایهودیگ هرکارکردم سینمونگرفت وبچم شیرخشکی شد.الان خواهرشوهرم زایمان کرده بچش شیرشومیخوره همش میگ اخیش بچم شیرخودمومیخوره شیرم زیاده بچه شیرخشکی به چه دردی میخوره همش باده هرکی هم میادپیش نوزادش میگ من ب بچم شیرخودمومیدم دلم نمیاد ابجوش بریزم تودهنش شوهرشم مدام میگ ی موقع شیرخشک ندی ب بچم بچه شیرخشکی خنگه ضعیفه مدام ناراحتم میکنن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خو شعور نداره خواهرشوهرت دیگه غصه نداره که نهایت بگو از بس مامان گفت شیرخشک بهش بده سینه مو پس زد اگه بلد بودم بش شیرخشک نمیدادم از اول
تویی دریا منم ماهی، چنان دارم که میخواهی
2738
والله منم به بچم شیر خودم میدم اولیل مادرشوهرم میکفت بچه سیر نمیشه شیرهشک بدین منم ندادم شوهری هم مخالف بود الان خواهر شوهرم 2تاشم میده بیشتر شیرهشک بچش تپل.دختر منم ظریف ریزه میزس هی به بچه من میگن این خیلی ضعیف بدنش اصلا رشد نمیکنه منم خ ناراخت میشم
منم شیرم داشت خشک میشد شیردوش برقی خریدم منم اوایل شیر نداشتم و بچم شیرخشکی شد انقد همه میگن بهم انگار دور ازجون معتاد شده درصورتیکه دکتر گفت خیلی شیرخشک های خوبی اومده جدیدا و وقتی شیر نداری یعنی بدنت ویتامین های لازم رو نداره برا شیردهی بعد چرا اصرار داری حتما بهش بدی
باران بهانه است
آسمان را هوس بوسه زدن بر خاک است
2706