2737
2739
عنوان

دلم میخواد ازدواج کنم چیکار کنم متاهل شم☹️

| مشاهده متن کامل بحث + 292 بازدید | 26 پست

الهی که به همین زودی یه همسر عالی و همه چی تموم همون که میخوای برات پیدا میشه الهی آمییییین

خدایا هزاران مرتبه شکرت. هر وقت هرچی ازت خواستم بهم دادی. شاید یه کم طول بکشه اما همیشه بهترینشو بهم میدی. خوشبختیمو با دادن یه بچه سالم و صالح و خوشگل تکمیل کن. الهی آمیییین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاربر آلمااا 

هر روز تاپیک میزد و غصه میخورد

چند هفته س یه خواستگار براش اومده دیگه نمیاد سایت

فکر کنم ازدواجش جور شده خداروشکر 

میگن دعای شما اجابت میشه، برای ازدواجم یه صلوات بفرستید 🙏🩷
2731

وای من دلم گرفته بود با هوش مصنوعی چت کردم بخدا شعورش از خیلی از آدما بیشتره😂😂😂

نهایتا دل به جایی میرسد که دو راه بیشتر ندارد:یا باید خون شود یا سنگ .                                                                                           حرفی سخنی؟؟؟😉          https://abzarek.ir/service-p/msg/1785823             باید عرض کنم خدمتتون که زن جانی دپم😌😌😌

انشالله ازدواجت جور بشه فقط اگر ی روزی بچه دار شدی ب عنوان عصای دستت نگاه نکن.. بچه میره دنبال زندگیش 

دیدی چند وقت پراز ناامیدی میشی. بعد یه دفعه یه خوشحالی میاد تو دلت (اون خداست...) 
2738
اولا که چه اسم قشنگی داری فاطمه خانوم  دوما خب چرا موردات جور نمیشن  خودت نمیخوای یا اون ...

یا اونا به من نمیخورن یااونایی که میخورن میان خواستگاری جور نمیشه میزارن میرن...راستش من قشنگ بلد نیسم صحبت کنم سوالای مسخره میپرسم حرفایی ک میزنم باعث میشه بزارن برن....شما میدونی چه سوالایی میشه پرسید ک کلیشه ایی نباشه و طرف نترسه بزاره بره؟