2733
2734
عنوان

پوشک مناسب نوزاد

86 بازدید | 12 پست
خانوما پوشک مناسب برا نوزاد میخوام....الان پمپرز میبندم...ولی هر بار که پی پی میکنه از پشت کمرش میزنه بیرون....دخترم سه ماهشه
گاه باید سکوت کرد.‌‌...خدا پاسخگو خواهد بود .....شک نکن....
من مولفیکس و بارلی و مرسی رو امتحان کردم مرسی خیلی خوبه الانم از اون استفاده میکنم
بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
بچه کوجیک زود میزنه بیرون چون پی پیش شله به نظرم مای بی بی خیلی خوبه من تا دوسالگی مای بی بی استفاده کردم الان مولفیکس ولی زیاد خوب نیست خودشو میندازه با یه بار ادرار
اگه میخواید لاغر بشید و به تناسب اندام برسید به گروه ما ملحق بشید🙂🙂https://t.me/joinchat/F2_MrBNyRl2hld_L74lcgw

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

البته پوشکای دیگه رو هم امتحان کردم....بازم این مشکل رو دارم....سایزشم عوض کردم‌...سه میبستم....یه سایز بزرگتر بستم باز کارساز نبود
2728
مای بیبی هم خواهرم استفاده میکنه راضیه ولی مرسی خیلی بهتره
بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
البته هر پوشکی بگیری بازم ممکنه پس بده من مرسی میگیرم هر بسته اش 44 تا است شاید فقط چهارتاش پس بده پسرم پنج ماهشه
2738
نرگس جووون...مرسی ۴۴ تاشو چند میگیری....من پمپرز ۴۴ تایی سایز ۴ رو ۴۴ تومن گرفتم....تفاوت قیمت دارن با هم؟