2733
2734
بهتره از لعاب برنج شرو کنی
👈زمان زیادی گذشت که... فهمیدم بى تفاوتى بزرگ ترین انتقامه... دلخوری و ناراحتى از میزان اهمیته...! هرکی زبونش نرمه دلش گرم نیست... هرکی اخلاقش تنده، جنسش سخت نیست... و جنگ کردن با خیلیا اشتباهه محضه!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
برنج رو بشور خشک که شد آسیاب کن شیرت رو بدوش یکم شکر بزن اگه نمیخوای شیرین باشه خب نزن!!
بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
2738
آرد برنج که راحتتره
👈زمان زیادی گذشت که... فهمیدم بى تفاوتى بزرگ ترین انتقامه... دلخوری و ناراحتى از میزان اهمیته...! هرکی زبونش نرمه دلش گرم نیست... هرکی اخلاقش تنده، جنسش سخت نیست... و جنگ کردن با خیلیا اشتباهه محضه!
من اول نصف لیوان شیر میزارم بجوشه بعد تو ی لیوان دیگه اندازه یک چهارم لیوان آب جوشیده سرد شده میریزم و ی قاشق ارد برنج میریزم بعد به شیر اضافه میکنم زیرشو کم کن غلیظ بشه
2706