2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی سال پیش انجام می‌دادند اونم توی آرایشگاه . اول یک مقدار مواد را باید پشت بازو امتحان کنی تا مطمئن بشی حساسیت نداری . زمان شستنش هم بستگی به ضخامت مو داره باید ببینی کی موها کاملا کمرنگ شده بعدش هم اگر پوست خیلی قرمز شده  باید یک پماد ضد حساسیت بزنی . کمکی می خواهی تنها نمیشه 

2731
خیلی سال پیش انجام می‌دادند اونم توی آرایشگاه . اول یک مقدار مواد را باید پشت بازو امتحان کنی تا مطم ...

موهای کمرمو میخوام دکلره کنم آرایشگاه انجام میده ؟

موهای کمرمو میخوام دکلره کنم آرایشگاه انجام میده ؟

ارویشگاه نمیخواد عزیزم خودت پودر دکلره با اکسیدان قاطی کن غلظتش عین ماست همزده باشه بعد با برس که مخصوص رنگ مو هست بمال به پشتت

2740
ارویشگاه نمیخواد عزیزم خودت پودر دکلره با اکسیدان قاطی کن غلظتش عین ماست همزده باشه بعد با برس که مخ ...

خب چند دقیقه باید بمونه میترسم پوستم بسوزه عزیزم

حدود سه تا چهار دقیقه حتی میتونی برای اینکه به موقع بشوری یه قسمت از موهای بازوی رو هم دکلره کن که بعد یکی دو دقیقه چک کن ببین رنگ گرفته یعنی کمرت هم  روشن شده بشور

حدود سه تا چهار دقیقه حتی میتونی برای اینکه به موقع بشوری یه قسمت از موهای بازوی رو هم دکلره کن که ب ...

منم پشت و کمرم پشت بازوهام کرکی و سیاهه 

دکلره کنم مشخص نیست دیگه نه ؟؟ 

چه خوب عروسی داریم لباسم شونه هاشو بازه من کتفم موی مشکی داره ریزه و پرزع

و جز او پناهی نخواهی یافت ... تاپیک صلوات،چله و ختم قرآن شرکت میکنم تو تاپیک خودم پیام بذارید دعا میکنم نتیجه دیدم ❤️ 

ببین اگه دارن مخصوص پوست بگیریا یبار برای رنگ مو رو نزنی ب پوستت داغون بشی

انشا ٕ الله تو هیچ خونه ای مریض نباشه....گرفتار نباشه... دلشکسته نباشه..نا امید نباشه..بدهکار نباااااشه .... سایه همه پدر مادرا رو سر بچه هاشون باشه....خدایا غمو از دلامون دور کن ارزو ب دلمون نکن بهمون ارامش و سلامتی بده  انشا ٕ الله هر کی هر ارویی داره بهش برسه انشا ٕ الله هر چی ک ب صلاحمونه برامون اتفاق بیفته ی عالمه ارزو و دعای خوب تقدیم تو ک داری امضامو میخونی...اگ امضامو خوندی دعا کن سال دیگ تو خونه خودم باشم😉😍....خدایا خودت حافظ عزیزانمون باش.. آمین یا رب العالمین 
2706