2733
2734
عنوان

چرا مادرشوهر تو ماشین پسرش باید جلو بشینه عروس عقب ولی

| مشاهده متن کامل بحث + 871 بازدید | 55 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من با اصرار زیاد مادرهارو همیشه میگم جلو بشینن،حالا مادرخودم روش نمیاد پیش همسرم بشینه ولی مادرشوهرم بزور میگم جلو بشینه،بعضی وقتا مادر شوهرم عمدا می‌ره عقب میشینه زودتر ازمن ک من مجبور شم جلوبشینم😂

حال هرشبمو توامضام مینویسم طبق حالم باهام حرف بزن  امروز باکمال تعجب خیلی مهربونم☺️😐
2728

ما داشتیم میرفتیم یه جایی با ماشینمون من و شوهرم و پدر و مادرش

من خودم وفتی هنوز اونا نیومده بودن رفتم عقب نشستم که پدرشوهرم جلو بشینن.

وسط راه توقف کردیم پدرشوهرم رفت سوار ماشین دومادش شد.شوهرم به من گفت بیا جلو بشین منم رفتم نشستم.

مادرشوهرم تا خوده مقصد بهم تیکه انداخت که اره چه بدو بدو رفتی نشستی جلو  

نه میگن بی ادبیه عروس پشتشو کنه ب مادرشوهر . ب خاطر راحتی نمیگن

خب این حرف اصلا منطقی و درست نیست عزیزم❤️

ماشینه دیگه پشت صندلیا ب همدیگه‌اس ، خونه و صحرا ک نیست بشه دور هم نشست.

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱
خب چرا پسرشو زن میده نگهش داره شبا بزارتش زیر سرش

مسایل رو قاطی هم نکنید 

پسرش رو زن داد که قرار نبست دیگه کلا پسرش رو بزاره کنار 

الان مادرخودت تو ماشین برادرت چجوریه ؟

من همیشه به شوهرم میکم اینهمه سال خانواده ات بزرگت کردن و زحمت کشیدن بابات حال میکنه تو ماشین پسرش بشینه بره مهمونی براش سرافرازی داره 

خدایی خودمون مگه ازدواج کردیم از مادرمون دست کشیدیم 

من همیشه خودم جلو می‌شینم چون بیشتر وقتا مادرشوهر با ما میاد نمیشه که همش اون بشینه یبار خواست جلو بشینه دخترم گفت اجازه نداری سر جای مامانم بشینی دیگه عقب نشست ،کلا هرکی سوار ماشینمون میشه دخترم نمیزاره جای من بشینه😁

فقط 35 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ما غرق گناهیم تو دریای رحمتی..‌خداجونم یعنی میشه دوباره مادر بشم‌‌‌..خدامهربونم برام معجزه کن و جای دوقلو هامو برام پر کن دیگه طاقت دوریشونو ندارم...یعنی میشه منم یروز تیکر آبی بزنم...بالاخره دعام مستجاب شد و تیکر آبی زدم انشالله همین رنگی بمونه🤲
2738
مسایل رو قاطی هم نکنید  پسرش رو زن داد که قرار نبست دیگه کلا پسرش رو بزاره کنار  الان ما ...

مامان من پسر نداره

اما واقعا واقعا دیدم مادرشوهرای پررو رو

نمونش مادرشوهرم 

بخدا شوهر من انگار تاکسی تلفنیشه اخرشم ک پیاده میشه میگ ماشیت بو میده😐 یا ی بار میخاستیم بریم عروسی اون پسرشم بود گفت شما خودتون برید من با بچم میام دقت کن حرفشو با بچم میام😐 با ی حالت پز دادن گفت

میدونی چرا تابوت جوونا سنگینه؟! چون با ارزوهاشون دفن میشن💔    کاربری یازدهم🤐            
مامان من پسر نداره اما واقعا واقعا دیدم مادرشوهرای پررو رو نمونش مادرشوهرم  بخدا شوهر من انگ ...

به کی خواسته پز بده ؟

رفتار غیرمنقول و عجیبی از مادرشوهرت ندیدم 

مادر من میخواد بره عروسی دقیقا به من میگه با من وارد سالن بشو همه دختراشون کنارشون راه میرن یعنی براشون سرافرازی داره 

بالاخره مادر هست چون خودت برادر نداری درک نمیکنی 

یکبار مادرت تو ماشین برادرت بره عقب بشینه آتیش میگیری 

به کی خواسته پز بده ؟ رفتار غیرمنقول و عجیبی از مادرشوهرت ندیدم  مادر من میخواد بره عروسی دقی ...

عزیزم وقنی هم با شوهرت باشی بازم میری دوش ب دوش مامامت وارد مجلس میشی و شوهرتو نادیده میگیری 

من خودم مادر دارم میفهمم واقعا چقد برای پدر مادر بچه هاشون سرفرازی هستن 

اما خب درصورتی ک بین بچه ها فرق نزارن یا هزارتا موضوع دیگ 

چ اشکالی داره ی مادر پز عروسشو بده ک کنار پسرش نشسته حب خودش بشینه عقب 

میدونی چرا تابوت جوونا سنگینه؟! چون با ارزوهاشون دفن میشن💔    کاربری یازدهم🤐