2733
2734

تو ماشین دامادش دخترش باید جلو بشینه خودش میره عقب ؟  اصلا دیدین مادر دخترشو بفرسته پشت خودش جلو پیش داماد بشینه ؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره 

مادر من همیشه جلو میشینه😂

اینو همیشه با خودت تکرار کن که تو هیچ کی نیستی که به خودت اجازه بدی به بقیه راحت توهین کنی... در کمال ادب نظرتو بگو اگه نمیتونی مودب باشی پس منو ریپ نزن... من مثل تو حوصله دعوا ندارم... من مثل تو عادت ندارم یقه مردمو واسه طرز فکرشون بگیرم😊
2728

اره دیدم

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
2740

بایدی نیست خب عزیزم

بحث احترامه..

برای من مادر و مادرشوهر نداره.

ولی خب شاید انتظاری که از عروس داره از دخترش نداره

یا با پسرش راحت تره ک بخواد جلو بشینه و با دامادش راحت نباشه ب اون اندازه

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱
2706