2752
2734

بچه ها شوهرم ده کیلو گوشت اورد گفت خریدمش ۳ میلیون کیلوی ۲۸۰... چربی اینا هم زیاد داده بود منم همش میگفتم حتما ی ایرادی داره چطور ارزون داده.... خیلی گفتم اینارو.... اونم عصبی شد برد دادش ب ماماشن اینا همینجوری 

خب بنده خدا حق داشته دیگه!

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خاککک  وای اعصابم خورد کردییی  حالا ارزون باشه باید ایراد بگیرید باید خوشحالم باشی

اره الان خیلی پشیمونم لعنت بمن...حس میکنم هرچیزی ازرون باشه حتما ی ایرادی داره 

2731
اره الان خیلی پشیمونم لعنت بمن...حس میکنم هرچیزی ازرون باشه حتما ی ایرادی داره 

نه بابا کیلو ۳۸۰ بوده همیچین ارزونم نبوده 

مردا یهو میزنع به سرشون نباید زیاد رو اعصابشون راه رفت

نه بابا کیلو ۳۸۰ بوده همیچین ارزونم نبوده  مردا یهو میزنع به سرشون نباید زیاد رو اعصابشون راه ...

الان چیکار کنم...خیلی باهام بده و قسمم خورد دیگه هیچوقت نخره 

خب بنظرت این عجیب نبود کیلوی ۲۸۰؟ حق با من نبود؟؟میتونست ۶ کیلو گوشت کیلوی ۵۰۰ تومن بجاش بیاره نه؟

نه بابا سخت نگیر بنده خدا خریده آورده گیر نمیدادی کاش

یه سری خاطرات هست که آدم خجالت میکشه حتی تو خلوت خودش مرورشون کنه چون از خودش خجالت میکشه. از حماقت زیاد، از خریتِ بی‌انتها، از اهمیت دادن به آدمای لاابالی...
اره ..من حتی رفتم ب مامانش اینا گفتم نصفشو ازمون نمیخرید بیشتر سر این ناراحت شد 

خب پس لج کرده بهش حق بده 

برای سلامتی همسرم و بچه هام و خونه دارشدنمون با دلهای پاکتون لطفا یه صلوات😘😘😘😘