2726

با سلام

شیر خشک سوپرامیل مخصوص کودکان ۱ تا ۳ سال می باشد و فرمولاسیون آن شبیه به ترکیبات شیر مادر است. این محصول تمامی مواد ضروری برای نیاز های کودک را تأمین می کند. سوپرامیل در ساخت این شیر خشک از دو اسید چرب DHA و AA استفاده کرده است که در تکامل سیستم مغزی، بینایی و ایمنی کودک بسیار تأثیر گذارند.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستان.دختر من نزدیک یه ماهشه.شیر خشک رو کمکی میخوره.نان گرفتم نفخ کرد و بعدش گیگوز گرفتم اسهال شد.و بعد بیومیل گرفتم معدش پیچش میداد و مرتب بالا میورد.الان سوپرامیلو گرفتم اما هنوز ندادمش.سوپرامیل چطوره؟

سلام دوستان.دختر من نزدیک یه ماهشه.شیر خشک رو کمکی میخوره.نان گرفتم نفخ کرد و بعدش گیگوز گرفتم اسهال ...

پسر من که نان خورد دل درد میشد و میپیچید دلش. الان سوپرامیل میدم چون بی مزه س و کمی طعم آهن میده اولش خودش رو بد میکنه ولی به خوردن ادامه میده و تمومش میکنه .خداروشکر بهش ساخته انگار 

2728

[QUOTE=42318612]یادمه‌یه بار تاپیک زدی بچت‌با نان دلدرد میشد.‌بعضیا میگفتن ربطی نداره. ولی بنظرم ربط داره شیر به یه ...[/Qخانوم دخترم سی روزشه اپتامیل میخورد دخترم یم سخت پی پی میکرد همش درحال زرزدن بد ناله میکرد باد معده میداد الا سوپرمیل میدم ولی بیرنرویش زیا شده ی بار معملی ی بار اسهال ی روزه میده ایا خب میشه بنظرت بیرون رویش مشکل داره ک ی بار معمولیه ی بار ببخشید گلاب بروت اسهاا ل ندم بهش دیه