2733
2734
من ماش گذاشتم نمیدونم چرا کج شده به یه سمت هرکدومش، یکی بلند یکی کوتاه دوست داشتم خودم امسال بذارم ...

کج بودنش به خاطر نور آفتاب نبوده؟ماش هارو جایی گذاشته بودی که نور آفتاب ضعیف می تابیده یا اگه می‌تابیده از یک سمت می‌تابیده فقط

آقایون درخواست دوستی ندین میترکونم کاربریتونو🍃متاهل و متعهد به همسر💍عاشق کتاب همسر زندگی و روانشناسی 🍃دانشجوی روانشناسی 🍃اطلاعات شخصی درباره زندگی شخصیم نمیدم 🍃آقایون ریپلای نکنن🍃ازسال98خواننده خاموش بودم 🍃درخواست دوستی هیچ کسی پذیرفته نمیشود لطفا به اعتماد ها خیانت نکنید💛

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

روی کوزه پنبه یا جوراب زنونه بکش شاهی هم چند ساعت خیس کن ژله ای که شد بکش روی جوراب یا پنبه و هرجوقع خشک شد اسپری اب کن

تا جوونه بزنه نایلون بنداز روش

نت سرچ کن سبزه شاهی

عزیزم من چهار روز ب عید گندم ریختم سبز شد وقتی جوانه زد گذاشتم زیر نور چراغ مطالعه سریع سبز شد 

در حسرت دیدار پدری ب سر میبرم ک آخرین بار دستش توی دستم بود ولبخند روی لبش خشک شد ومنو تنها گذاشت .از وقتی رفت منم خندیدن رو فراموش کردم میشه برای شادی روحش ی صلوات بفرستی.سپاسگزارم
2740
کج بودنش به خاطر نور آفتاب نبوده؟ماش هارو جایی گذاشته بودی که نور آفتاب ضعیف می تابیده یا اگه می‌تاب ...

آره البته هرروز می چرخوندم که همه طرف رو به نور باشه، پشت پنجره بود، فک کنم نباید میزاشتم اونجا

آره البته هرروز می چرخوندم که همه طرف رو به نور باشه، پشت پنجره بود، فک کنم نباید میزاشتم اونجا

آفتاب خیلی تاثیر داره رو کج بودن گیاه یا درخت

آقایون درخواست دوستی ندین میترکونم کاربریتونو🍃متاهل و متعهد به همسر💍عاشق کتاب همسر زندگی و روانشناسی 🍃دانشجوی روانشناسی 🍃اطلاعات شخصی درباره زندگی شخصیم نمیدم 🍃آقایون ریپلای نکنن🍃ازسال98خواننده خاموش بودم 🍃درخواست دوستی هیچ کسی پذیرفته نمیشود لطفا به اعتماد ها خیانت نکنید💛
خیس کنین بزارین تو یه پارچه مشکی جای گرم  زود زود هم خیس کن سبز میشه ولی ارتفاعش کم میشه

هعی خراب شد  خواهر

میشه برای  خوب حرف زدن بچم دعاکنیدصلوات بفرستین بگیدبراتون ۱۰تاصلوات بفرستم