2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جوانه بخر میشه

من دیدشب یک بسته جوانه گندم خریدم ۲۳ هزار تومن

میریزم تو ظرف روش پارچه نمدار میندازم تو جای گرم بعد که یک سانتی شد پارچه رو از روش برمیدارم 

دوست عزیز لطفا لایک نکن ممنون
2731
جوانه بخر میشه من دیدشب یک بسته جوانه گندم خریدم ۲۳ هزار تومن میریزم تو ظرف روش پارچه نمدار مینداز ...

واقعاا میشه

میشه برای  خوب حرف زدن بچم دعاکنیدصلوات بفرستین بگیدبراتون ۱۰تاصلوات بفرستم 
2738

سبزه شاهی و خرفه و خاکشیر تواین مدت زمان فقط رشد میکنه

همه ما دارای صفت های متفاوتی هستیم. بدون شک اگر خدامیخواست می توانست همه را مثل هم بیافریند. احترام نگذاشتن به تفاوت ها و باورهای خودمان، بی احترامی به نظام مقدس الهی است.هرکسی که ملاقات میکنید درحال جنگ در میدانیست که شما هیچ چیز در باره اش نمیدانید.پس همیشه مهربان باشید....سفیر اهدای عضو❤️ ، عاشق پیشو ها🐈، گل و گیاهان🪴،بارون☔️ ، ماه🌚 ، کمک کردن به دیگران🫂اما عزیزم ، در اخر باید قهرمان خودت باشی، چون همه مشغول نجات خودشونن :)"قلت لله:لماذا أتيت بي إلى حافة عمري؟قال: "اعتقدت أن لديك القدرة على الطيران"
من ماش گذاشتم نمیدونم چرا کج شده به یه سمت هرکدومش، یکی بلند یکی کوتاه دوست داشتم خودم امسال بذارم ...

منم بزارم عدس ببینم چی میشه

سبزه شاهی و خرفه و خاکشیر تواین مدت زمان فقط رشد میکنه

خاکشیر سبز میشه چطوری  میگی بهم

خاکشیر سبز میشه چطوری  میگی بهم

روش های مختلف رو توی گوگل بزنید هست

من خودم یک شب گذاشتم خیس بخوره با آب

یه کوزه رو جوراب پارازین کشیدم روش 

و خاکشیر رو روی اون گرفتم

داخل کوزه هم باید اب باشه و گاهی اب اسپری کنی روش 

همه ما دارای صفت های متفاوتی هستیم. بدون شک اگر خدامیخواست می توانست همه را مثل هم بیافریند. احترام نگذاشتن به تفاوت ها و باورهای خودمان، بی احترامی به نظام مقدس الهی است.هرکسی که ملاقات میکنید درحال جنگ در میدانیست که شما هیچ چیز در باره اش نمیدانید.پس همیشه مهربان باشید....سفیر اهدای عضو❤️ ، عاشق پیشو ها🐈، گل و گیاهان🪴،بارون☔️ ، ماه🌚 ، کمک کردن به دیگران🫂اما عزیزم ، در اخر باید قهرمان خودت باشی، چون همه مشغول نجات خودشونن :)"قلت لله:لماذا أتيت بي إلى حافة عمري؟قال: "اعتقدت أن لديك القدرة على الطيران"
2706