2737
2739
غربالگری سه ماهه دوم (انومالی اسکن) یا تشخیص مالفورماسیونهای مادرزادی جنین، عبارت است از اسکن از رحم و جنین در شکم که حدود هفته های پایانی 18 تا 22 بارداری انجام میشود. چون مرفولوژی همه اندام ها کامل شده اند و میتوان یک ارزیابی دقیق از ساختار آناتومیک جنین انجام داد.
رادیولوژی و سونوگرافی پارمیس. آدرس: میدان ونک،چهارراه جهان کودک، ضلع شمال غربی چهارراه،ساختمان پزشکان 66 جهان کودک، طبقه اول، واحد 2. تلفن:6-88205755 کانال ما را دنبال کنید. parmissona@
سلام
من توی 12 هفته غربالگری مرحلهء اول شامل nt و دوبل مارکر رو انجام دادم
ان تی 1.3 بود و ان بی هم رویت شد
ریسک تریزومی 13 و 18 بود 1 به 30000
و تریزومی 21 بود 1 به 1800
که دکترم گفت نرماله
10 اردیبهشت نوبت سونوی آنومالی دارم اونروز 18 هفته و 5 روز هستم
دکترم برام تست کواد مارکر رو ننوشت گفت با توجه به آزمایشهای اولیه ات که نرمال بوده و سنت که 27 هست و اینکه سابقهء هیچ بیماری خانوادگی رو نداری و ازدواجتم فامیلی نیست کواد رو لازم نداری
از چند نفر شنیدم انجامش الزامیه به نظرتون برای من هم با توجه به شرایطم الزامیه؟؟؟؟اگر هست اصرار کنم ببینم برام مینویسه😐
چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
مرضی عزیز سلام لطفا منتظر باشید.
رادیولوژی و سونوگرافی پارمیس. آدرس: میدان ونک،چهارراه جهان کودک، ضلع شمال غربی چهارراه،ساختمان پزشکان 66 جهان کودک، طبقه اول، واحد 2. تلفن:6-88205755 کانال ما را دنبال کنید. parmissona@

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرضی عزیز به دکترتون اعتماد کنید، اگر خیلی حساس هستین میتونید انجام بدین. رادیولوژی و سونوگرافی پارمیس. آدرس: میدان ونک،چهارراه جهان کودک، ضلع شمال غربی چهارراه،ساختمان پزشکان 66 جهان کودک، طبقه اول، واحد 2. تلفن:6-88205755 کانال ما را دنبال کنید. parmissona@
2731