2733
2739

میتونین هر لحظه هرجا به یاد منم افتادین برام دعا کنین 

این روزا حال روحی خوبی ندارم 🥺سر سفره های افطار 

دم اذان 

وقتی دارین ختم میکنین

تروخدا پسر کوچولوی منم دعا کنین🥺مدیونتونم ❤️

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸

عزیزمم ، انشاءلله که سالمه

من برای تو دعا میکنم تو برای من ، منم مامانن فردا پس فردا جواب سلفریش میاد خیلی استرس دارم‌ 🥺

آقا رضااا مبارکتت باشههه .... تو تاپیکای سم تگم کنید ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

حس و حالتو درک میکنم ،ان شاالله به حق این ماه عزیز خدا فرشته کوچولوت رو صحیح و سالم نگه داره و همه چیز خوب پیش بره 

فقط 25 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.

نگران نباش چیزی نیست...منم عای ریسک بودم سر دخترم الکی استرش کشیدم...

سلفری که هفته ۱۳ از کجا مطمینی پسره. 

کوچک ترید !    از آن که مرا  زیر و رو کنید !   حتی اگر هرآنچه که دارید، رو کنید!   کوچک ترید از آن که بدانید، من کی ام،  از "کوه ها" نام مرا پرس و جو کنید! .                                                   ای بادهای سرد و مخالف،" منم درخت "! باید که ریشه های مرا جستجو کنید !      ای بادهای سرد و مخالف؛  من ایستاده ام!!   این سینه ام ! که خنجرتان را فرو کنید.! بر من مباد ، تیغ شما زخمی ام کند؛    شاید به خواب ، مرگ مرا آرزو کنید.......
عزیزمم ، انشاءلله که سالمه من برای تو دعا میکنم تو برای من ، منم مامانن فردا پس فردا جواب سلفریش می ...

ای جانم خبرم کن پس 

برای تو تیغه بی نی تو سنوت دیده شد؟چند هفته ای من از نگرانی خواب ندارم 

انشالله توکل ب خدا برای شمام جوابش خوب و سلامت میاد❤️

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸
2740
حس و حالتو درک میکنم ،ان شاالله به حق این ماه عزیز خدا فرشته کوچولوت رو صحیح و سالم نگه داره و همه چ ...

ممنون فدات شم الهی امین ممنونم❤️

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸

نگران نباش عزیزم

استرس دادن به مادرای باردار تبدیل به یه تجارت شده واسه کاسبی کردن از تست سلفری و سونوهای متعدد و آزمایش و... 

دلبندت رو به خدا بسپر♥

سعی کن روزه بگیری و از دعاهای وقت افطار خودت و فرزندت رو محروم نکنی

دعای وقت افطار اونم از مادر باردار حتما مستجابه🥰

نگران نباش چیزی نیست...منم عای ریسک بودم سر دخترم الکی استرش کشیدم... سلفری که هفته ۱۳ از کجا ...

سنوگرافی دادم هم ۱۲هفته هم ۱۵هفته 

چند هفتگی ریسک زد بعد تو ۱۲هفتع تیغه بینی دیده شده بود تو سنو؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸
ای جانم خبرم کن پس  برای تو تیغه بی نی تو سنوت دیده شد؟چند هفته ای من از نگرانی خواب ندارم&nbs ...

حتما

نمیدونم تو سونوی ان‌تی نگفته بودن مشکلی هست به خاطر سن مامانم فکر کنم فرستادنش ، عدد سندرم دانش هم یک به هفتصد و پنجاه بود

نمیدونم مامانم چند هفته‌س دقیقا ، فکر کنم شونزده باشه

ما هم همینطور هر روز زنگ میزنیم میگن آماده نیست 🥲

آقا رضااا مبارکتت باشههه .... تو تاپیکای سم تگم کنید ❤️
نگران نباش عزیزم استرس دادن به مادرای باردار تبدیل به یه تجارت شده واسه کاسبی کردن از تست سلفری و س ...

میشه روزه بگیرم یعنی

اگه بشه که حتما میگیرم بدبختی من فشار خون دارم با قرص اونا چیکار کنم 

واقعا حس بدیه خیلی بد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸

میدونی چه مافیایی پشت همین کاسبی از مادرای باردار هست؟ 

خب اگه استرس ندن که چیزی کاسب نمیشن!!! 

توکلت به خدا باشه... به اهل بیت(ع) متوسل شو. نذر سیب شهید ابراهیم هادی هم عالیه🥰

ولی نگران نباش. بسپر به خودشون

2706