2733
2734

خیلی راحت قبول کرد گف باش راه افتادیم بریم دادگاه راه ک نصفه شد بهم گف فک کردی من ب این راحتی طلاقت میدم کور خوندی من ترو ب این راحتی ول نمیکنم دوباره برم گردوند خونه خیلی حالم بده از صبه خرجم شده گریه نه دیشب شام خوردم ن صحری امروزم خواستم روزه بگیرم بشدت حالم بده

اگه اینا مسلمونن                                                 یارب کافرم کن😏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بشدت شکاکه دست بزن داره همیشه جلو همه تحقیرم میکنه هیچ مهرو محبتی  تاحالا ازش ندیدم ب چشم ی کلفت بهم نگاه میکنه دیشب رفتیم خونه مادربزرگش مهمونی برگشتیم خونه بهم میگه ت ب شوهر خاله هام داشتی نگاه میکردی منی هم ک حتی ندیدم رنگ لباسشون چ شکلیه این ب من این حرغارو گفتو باهام دعوا کرد حتی میخواس منو بزنه

علت طلاق؟ ببین اگر بچه داری  و دوستت داره سعی کنید باهم بسازید تو جامعه عقب مونده ما،،پشت سر ...

بچه دارم یه دختر ولی حتی یک درصد هم دوسم نداره 

بشدت شکاکه دست بزن داره همیشه جلو همه تحقیرم میکنه هیچ مهرو محبتی  تاحالا ازش ندیدم ب چشم ی کلف ...

مشاوره میاد دونفری برید؟بنظرم از یه بابت هایی ارت ناراصیه،،طلاقت نمیده چون دوستت داره عزیزم

2740
بشدت شکاکه دست بزن داره همیشه جلو همه تحقیرم میکنه هیچ مهرو محبتی  تاحالا ازش ندیدم ب چشم ی کلف ...

سوره ی یس بخون " به نیت قربه الی الله " و به هر مبین که رسیدی حاجتتو بگو ( حاجتت هم این باشه بگو خدایا اگه این همسر در طالع منه با هم خوب و موفق باشیم ، اگه در طالع من نیست یکی بهترشو واسم بفرست ) 

سوره ی یس ۷ تا مبین داره 

فقط روزی که میخوای بخونی اون روز روز قمر در عقرب نباشه و پریود هم نباش