2410
2553
عنوان

مجلس سالگرد رفتن با بچه

| مشاهده متن کامل بحث + 110 بازدید | 25 پست
ای جونم دقیقا مثل پسر من،پسر منم تا 6 ماهگی هرروز 6 یا 7 بار دفع داشت الان 9 ماهشه یه روز درمیان میکنه
دختریعنی گوش دردودلای مادر❤ پسریعنی پشت وپناه مادر❤ ❤❤❤❤❤❤❤ زندگیم فدای خنده هااتون ❤خدایا❤ممنونم که منو لایق هردوتاش دونستی عاشقتمممم خدااااااا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
دعوت که کردن...میگم منظورم اینه که نرمم ممکنه عذرم موجه باشه.بخاطر بچم
خدای مهربون لطف کرد و به جای فرشته قبلیم یه فرشته دیگه تو دلم گزاشت.هزار بار شکرش.ممنون میشم واسه سلامتی هر جوری که صلاح میدونید دعا کنید
وای پری من بمونم خونه خیلی سختمه.از هیچ جا نزدم تا حالا خخخخ
خدای مهربون لطف کرد و به جای فرشته قبلیم یه فرشته دیگه تو دلم گزاشت.هزار بار شکرش.ممنون میشم واسه سلامتی هر جوری که صلاح میدونید دعا کنید
کلا من باشم یا نمیرم یا بچرو نمیبرم،ولی ترجیح میدم نرم ازوقتی بچم دنیا اومده مهمونیو عروسی نرفتم یعنی هم خودم اینجوری راحترم هم بچم اذیت نمیشه
دختریعنی گوش دردودلای مادر❤ پسریعنی پشت وپناه مادر❤ ❤❤❤❤❤❤❤ زندگیم فدای خنده هااتون ❤خدایا❤ممنونم که منو لایق هردوتاش دونستی عاشقتمممم خدااااااا
خوشبحالت قطاب،منم خونه راحتترم جایی رفتنی سختم میشه با بچه،یکمم سر بچه حساسم تو جاهای جمع و عمومی نمیرم که بچمو بغل نگیرنو بوس کنن،دیگه همه فامیل اخلاقمو میدونن کسی ناراحت نمیشه جاییم دعوت شم نرم
2714
اوهههههههههههههه اگه سخت بگیری تادوسالگی بچه پی پی می کنه برو حالشو ببر. ولی همیشه دستمال مرطوب و کیف و تجهیزات ببر اونجا عوض می کنی کاری نداره که
پسر عزیزم محمدجان ،تمام زندگیم، تمام جونم ،تمام خوشی هام فدای تو خوش اومدی به دنیای کوچیک من و پدرت
بر عکس همیم.من دوس دارم بچم تو اجتماع و شلوغی بزرگ شه خخ .مرسی حسنیه