2733
2739

سونو ان تی و آزمایشگاه نزدیکش باشه معرفی میکنید که ۲۸ ام باز باشه 

جایی که دکترم معرفی کرده تعطیل میخام ۲۸ ام برم ممنون میشم راهنماییم کنید 

فقط 22 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن 💔 👈👈👈👈👈👈👈لایک نکنید 👉👉👉👉👉👉👍👈👈👈👈👈👈درخواست دوستی قبول نمیکنم👉👉👉👉 اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت  😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷

دقیق نمیدونم ولی برو خیابون زند . اردیبهشت. معدل . هفت تیر . اینجا ها پر از آزمایشگاه و سونو هس.

اگه بچه شما هم دیر حرف زده میشه تجربتونو بگید.پسرم مهر ۱۴۰۰ دنیا اومده هنوز حرف نمیزنه💙برای خونه دار شدن همه یه صلوات بفرستین😍 پسرم الان مامان بابا دده ننه آب شیر داغ نه بله میگه خداروشکر. 
دقیق نمیدونم ولی برو خیابون زند . اردیبهشت. معدل . هفت تیر . اینجا ها پر از آزمایشگاه و سونو هس.

مرسی عزیزم ولی باید زنگ بزنم نوبت بگیرم که خیالم راحت باشه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن 💔 👈👈👈👈👈👈👈لایک نکنید 👉👉👉👉👉👉👍👈👈👈👈👈👈درخواست دوستی قبول نمیکنم👉👉👉👉 اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت  😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی عزیزم ولی باید زنگ بزنم نوبت بگیرم که خیالم راحت باشه 

منم یه شرایطی داشتم نتونستم از قبل زنگ بزنم نوبت بگیرم. حضوری رفتم. نوبتم شد. اخه اونجا خیلی رادیولوژیست و آزمایشگاه هس. من پیش دکتر پایدار سونو انجام دادم 

حالا هر جور خودت راحتی

اگه بچه شما هم دیر حرف زده میشه تجربتونو بگید.پسرم مهر ۱۴۰۰ دنیا اومده هنوز حرف نمیزنه💙برای خونه دار شدن همه یه صلوات بفرستین😍 پسرم الان مامان بابا دده ننه آب شیر داغ نه بله میگه خداروشکر. 
2728
منم یه شرایطی داشتم نتونستم از قبل زنگ بزنم نوبت بگیرم. حضوری رفتم. نوبتم شد. اخه اونجا خیلی رادیولو ...

ممنونم ولی من بخاطر تعطیلی عبد میگم عزیزم ممکن بسته باسن وگرنه که تو روز عادی آره درسته برم گیرم میاد🌷

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گلم نمیشه یه روز زودتر بری

نه عزیز ۲۹ ام میخام برم شهرستان باید ۲۸ ام برم چونکه دکتر گفت ۱۲ هفته برو من  دیگه ۱۱ هفته ۴ روز میخام برم زودتر نمیشه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40