2410
2553
عنوان

رمان

684 بازدید | 20 پست
رمان خوب معرفی کنین
گاه دلتنگ میشوم,دلتنگ تر از همه دلتنگی ها,گوشه ای می نشینم وحسرت هارو میشمارم,باختن ها وصدای شکستن را,نمیدانم من کدامین امید را نا امید کردم وکدام خواهش رانشنیدم و به کدام دلتنگی خندیدم که چنین دلتنگم.............
عشغولانه
گاه دلتنگ میشوم,دلتنگ تر از همه دلتنگی ها,گوشه ای می نشینم وحسرت هارو میشمارم,باختن ها وصدای شکستن را,نمیدانم من کدامین امید را نا امید کردم وکدام خواهش رانشنیدم و به کدام دلتنگی خندیدم که چنین دلتنگم.............

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
میشه رمان دانلود کرد
2714
من کلا رمان عاشقانه نمیخونم واسه همین کتاباهای غیر عاشقانه معرفی میکنم ولی بنظرم خیلی قشنگن کتاب کوری از ژوزه ساراماگو کتاب شرق بهشت و کتاب میوه های زمین از جان اشتاین بک
من به دستان خدا خیره شدم ... معجزه کرد [smiley]l/l_70.gif[/smiley]
2706