2737
2739

وقتی همکارام ازم می پرسن چندسالته؟ دوست دارم بگم ۲۴ ۲۵ سال.. چهره م بیبی فیسه ولی خب ۳۰ سالمه حس میکنم خیلی از زندگی جا موندم.. خدا سر هیچکس نیاره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امشب عروسی بودم عروس  41 سالش بود

برای سلامتی پسریم و همسرم و خانوادمون صلوات بفرستین👶🏻❤️خداوند قشنگ من فرزندم را از لطف تو دارم خودت حافظش باش محبوب ترینم😘رب هب لي من لدنك ذريه طيبه انك سميع الدعا ، رب لا تذرني فردا و انت خيرو الوارثين.🌺کنجد کوچولویی که تو دلم جوونه زدی خوش اومدی قلب من🥰حسم میگه ی دخمل کوچولو تو راه خونمونه🌺الهی آمینوَقُلْ رَبِّ أَنْزِلْنِي مُنْزَلًا مُبَارَكًا وَأَنْتَ خَيْرُ الْمُنْزِلِينَ🌺
2742

من ۲۸سالگی عقد کردم ۳۲سالگی عروسی . ۳۴مادر شدم الآنم ۳۶سالمه ، بنظرم  خودتو درگیر این مسایل نکن . ان سالها بهترین ها نصیبت بشه

چون تو رو دارم ، همه دارم🤩دگرم هیچ نباید🤷‍♀️
2740

نه چرا دیر باشه! اکثر دوروریا من تو سن بالا ازدواج کردن اخریشم دوستم بود که 32 سالگی ازدواج کرد بعد ازدواجم تشریف برد کانادا، چه زندگی ای ماشااله..... مهم خوشبخت شدن و کیفیت ازدواجه 

نه اتفاقا بنظرم آدم به پختگی و کمال برسه بعد وارد زندگی بشه بهتره..مثلاً منی که ۲۰سالگی ازدواج کردم و ۱۲ساله الان متاهلم خیلی جلو افتادم...اتفاقا تازه دارم کارشناسی میگیرم کاردانی که گرفتم ازدواج کردم..فکرشو بکن😬هیچ وقت واسه زندگی کردن دیر نیست

تولد دخترم  هستی بزرگترین معجزه زندگیم بود،خدایا شکرت که منم بالاخره مامان شدم 😍
من ۲۸سالگی عقد کردم ۳۲سالگی عروسی . ۳۴مادر شدم الآنم ۳۶سالمه ، بنظرم  خودتو درگیر این مسایل نکن ...

مرسی عزیزم انشالله 

ولی خب کسی تمایل نداره شایدم من بداخلاقم کسی سمتم نمیاد 

نه اتفاقا بنظرم آدم به پختگی و کمال برسه بعد وارد زندگی بشه بهتره..مثلاً منی که ۲۰سالگی ازدواج کردم ...

خوشبخت باشی عزیزم 

ولی خب من حس خوبی ندارم🤕🤕

وقتی سنم پایین بود همه رو رد کردم که میخام شاغل باشم بعد 

ولی الان کسی نیس

مرسی عزیزم انشالله  ولی خب کسی تمایل نداره شایدم من بداخلاقم کسی سمتم نمیاد

نه  بابا کلا ازدواج کم شده ، بخاطر مساعل اقتصادی و تجملات و فساد، و البته شانسم دخیله!!!!!

قبلنا خیابونا در ماشین عروس بود ولی حالا چی؟!

چون تو رو دارم ، همه دارم🤩دگرم هیچ نباید🤷‍♀️
2706