2733
2734
اصلا پسرم اسباب بازی علاقه نداره ماشین بازی دوست نداره توپ بازی هیچی ...همش در حد پنج دقیقه خسته میشه خودم باهش بازی میکنم اصلا علاقه نداره فقط تلوزیون و موبایل و...دوسال و نیم داره
کوچیک شما ننه غلامم  
این ها شدیدا رو مغز و اعصاب بچه اثر مخرب داره و زمینه ساز بیش فعالی میشه.
عدم تمرکز و دقت کم میاره و در اینده گرایش ب اعتیاد
🙋 (می تونید ماریا صدام کنید) الهی چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار🙆

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دلیلش همینه که گفتی چون گوشی و تی وی میبینه
آه خدا ؛ گفتم خسته ام ، گفتی : لا تقنطوا من رحمة الله … از رحمت خدا ناامید نشوید ( زمر ۵۳) گفتم : هیچ کس نمیدونه توی دلم چی میگذره ، گفتی : ان الله بین المرء و قلبه … خدا حائل است میان انسان و قلبش (انفال ۲۷) ، گفتم : هیچ کسی را ندارم ، گفتی: نحن أقرب إلیه من حبل الورید … ما از رگ گردن به انسان نزدیکتریم (ق ۱۶) ، گفتم : ولی انگار اصلا منو فراموش کردی ! ، گفتی : فاذکرونی اذکرکم … منو یاد کنید تا یاد شما باشم (بقره ۱۵۲)
دخترمن همین سنه ولی اسباب بازیاشودوس داره. ..نقاشی وپازلم دوسلام داره. ..کتاب خوندنوهمینطور ولی جدیدا بهانه گیرشده ودلش میخواددائم کنارش باشم
    باتمام وجود به وجود پرازعشق ومهربونیت افتخارمیکنم دخترکوچولوی من❤
2738
حداکثر یک ساعت باید تی وی ببینه نه بیشتر ببرش پارک، خانه بازی کم کم علاقمند میشه
آه خدا ؛ گفتم خسته ام ، گفتی : لا تقنطوا من رحمة الله … از رحمت خدا ناامید نشوید ( زمر ۵۳) گفتم : هیچ کس نمیدونه توی دلم چی میگذره ، گفتی : ان الله بین المرء و قلبه … خدا حائل است میان انسان و قلبش (انفال ۲۷) ، گفتم : هیچ کسی را ندارم ، گفتی: نحن أقرب إلیه من حبل الورید … ما از رگ گردن به انسان نزدیکتریم (ق ۱۶) ، گفتم : ولی انگار اصلا منو فراموش کردی ! ، گفتی : فاذکرونی اذکرکم … منو یاد کنید تا یاد شما باشم (بقره ۱۵۲)
بچه ها تا سه سالگی به پدرومادر وابستگی دارن و بیشتر دوست دارن بااونا باشن ماباید کم کم یادشون بدیم مستقل بشن
پسر من تو چهار ماهه کلا خاموشه تیوی مون من از الان با عروسک کتاب برجسته و اویز موزیکال سرگرمش میکنم، رادیو روشنه همیشه تو خونه براش لالایی های مختلف میذارم البوم عکس مون رو نشون میدم، واکنش نشون میده کلا سعی میکنم مغزشو ب کار بگیرم ب امید خدا بزرگتر شد میبرمش پارک تخلیه انرژی هم بشه ک هم زود بخوابه
🙋 (می تونید ماریا صدام کنید) الهی چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار🙆
2706