2733
2734
عنوان

من بازم گند زدم. مادر شوهر

167 بازدید | 7 پست

غروب با شوهرم رفتیم بیرون خرید

قبل رفتن غذامون گزاشتم گفتم مادرشوهرم سر بزن بهش. برده بود پایین خونه خودشون تو راه پله گفت غذا اینجاست منم گفتم برم بالا میام میبرم.که دیدم پشت سرم اومد

بعد من یه چهار پایه ازین تاشو ها ؛ ست سرویس دست دستشویی خریدم  دوست نداشتم ببینه چون صددرصد ازم میخاد بگیره چهارپایه رو

همینکه دید چشاش برق زد و گفت چه خوب خریدی واقعا لازمه

منم هول شدم گفتم آره خیلی خوبه ارزون خریدم شمام برید بخرید ازونجا 

الان یجوری شدم. نگه هنوز وا نکرده گدا بازی درآورد 

یه چهارپایه بزرگ و سنگين داشت چندباری گرفته بودم ازش

گفتم بیا ازینا بخریم باهم نیومد.اللن من خریدنی میخاد ببره

نگید چی میشه مگه نمیخوره که.خودمم میدونم ولی رفتار هایی دیدم دوست ندارم

گاهی اونقدر از حق خودت می‌گذری که خودتم باورت میشه حقی نداشتی😑

ببره برای خودش؟

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگه قرض بگیره عیبی نداره اگه ببره برای خودش ک نه واقعا

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

وای مادرشوهر منم عین بچه ها هرچی دید چند روز بعد بهونشو میگیره😬بعضی وسیله هارو کلا نمیزارم ببینه،کاش زودتر مستقل شیم

⛔⛔اگه زیر۲۰ سال هستی تو تاپیک من نیا،نظر نده و ریپلایم نکن به هیچ عنوان..ممنون که احترام خودتو ن
اگه قرض بگیره عیبی نداره اگه ببره برای خودش ک نه واقعا

برای خودش که نه ولی کلا هروسیله ای و لازم داره و منم ندارم تا میخرم میاد میبره نمیخوره منتظر من میمونه

مثلا هنوز حرفش بود گفتم ازین رخت شورها بخریم گفت نه و اینا

بعد خواهر شوهرم اومد گفت ما خریدیم شماهم شریکی بخرید استفاده کنید. من گفتم والا شریکی و من راضیم  درحالیکه میاد پول بزاره تا من بخرم استفاده میکنه

الان یجوری شدم گفتم توام بخر .غیر مستقیم گفتم کع نمیدم

و یکم بد شد انگار

وای مادرشوهر منم عین بچه ها هرچی دید چند روز بعد بهونشو میگیره😬بعضی وسیله هارو کلا نمیزارم ببینه،کا ...

برا منکه تک پسره و پدرشون هم خیلی خونه نیست واسه همین چشمم آب نمیخوره من بتونم جدا شم

خیلی بده. تا یچیزی میخرم حتی خوردنی باشه باید ببینن ولی خودشون هزار تا سوراخ قایم میکنن

چه دغدغه بچه گانه ای😉

اینکه ناراحت حرفمم یا اینکه دوست ندارم بدم بهش  

چون چندبار گفتم بیا بخریم نیومد ولی من یبار از همین ها از دوستم قرض گرفتم اونم از من گرفت  گفت خوبه 

اگه خوبه خوب بخره اونم