2737
2739
عنوان

کنکوری های گل ( تروقرآن😭💔)

1073 بازدید | 103 پست

سلام 

من از 0 تا 100 به خودم 10 میدم ... خیلی ضعیفم...ولی یادگیریم خوبه .دوازدهم تجربی ام

میخواهم از الان شروع کنم

میخام اول کل 12 ام رو تشریحی تموم کنم بعد شروع کنم ی چند فصلی رو برای کنکور تیر بخونم

اینجوری که اول نهایی هامو تموم کرده باشم .

آیا این نوع مطالعه برای من  درسته؟ موفق میشم؟ به ۳ رشته اصلی میرسم؟ 😭 یا خاک بر سر میشم 😭

حتی تخصصی ها هم (ریاضی .زیست.شیمی.فیزیک) میخام اول تشریحی بخونم بکوب برا نهایی اصن روش تستی نخوندم و تست نزنم فقط فرمول ۲۰ با فیلم برا نهایی

توی یک ماه میشه هر ۱۰ تا کتاب رو تشریحیشو از صفر تا صد کار. کرد؟

اصن استراتژی خوبی چیدم؟

حس میکنم نمیتونم هم کنکور و هم نهایی رو در کنار هم پیش ببرم

تورو قرآن؟؟😭

تروقرآن برای قبول شدنم تو کنکور یدونه صلوات بفرستید 😭❤️💜
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شیوه درس خوندنت درست نیست

به سه رشته اصلی که نه اونا حداقل ۲ سال تست میزنن و میخونن

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
2728

لایک لطفا

هر کی جواب اسیو میده جواب منم بده با اجازه اسی 

من پشت کنکورم سال اولمه که پشت موندم دو ماهه هیچی نخوندم پایمم ضعیفه 

راه حل بدین لطفا

ما دخترا چجوری شاد باشیم که خراب به نظر نیایم؟ :))))            ی مدتی کاربری غیر من دست دوستم بود ی سری تایپکارو گردن نمیگگیرم😚💙
2740
من‌دوازدهم انسانی ام حتی یه تستم نزدم جز اینکه تو‌گوشی زده باشم منم میخوام شروع کنم برا نهایی بخونم& ...

موفق باشی

لایک لطفا هر کی جواب اسیو میده جواب منم بده با اجازه اسی  من پشت کنکورم سال اولمه که پشت موند ...

کسیییی نیست 😭😭💔 تو هم تجربی؟

اینطوری به هیچ جا نمی رسی

حتما یه مشاور خوب پیدا کن و سریع برو پیشش وقت خیلی کمخ ببین من ک از دهم خوندم روزی ۳۰ بار ناامید میشم دوباره مشاورم منو برمی گر دونه به دور

تنهایی سخته خصوصا که تا الان جدی شروع نکردی

ببین ندا جون منم کنکوری ام و مثل تو ام ولی همزمان هم روی تست کار میکنم هم تشریحی اون هم بیشتر روی دوازدهم تمرکز میکنم 

فقط باید ساعت مطالعه رو ببری روی ۱۴ یا ۱۵ ساعت در روز 

اینجوری حتما به رشته های تاپ میرسی 

من خودم هدفم دندونپزشکی 

پس اصلا نگران نباش 

به اسم کاربریم گیر ندین . کاریش نمیتونم بکنم مرسی اه 😂
اینطوری به هیچ جا نمی رسی حتما یه مشاور خوب پیدا کن و سریع برو پیشش وقت خیلی کمخ ببین من ک از دهم خ ...

ممنون 

شما الان ۱۲ امی؟؟ 

همه فصل هارو خوندی ؟ داری جمع‌بندی میکنی؟ خوشبحالت

2706