2733
2734
عنوان

توجه کردید همه فقیر شدیم

293 بازدید | 23 پست

مثل قبل ادما خوشحال نیستن تو خیابون وقتی راه میرن همه تو‌فکر هستن و تند راه میرن دیگ کسی مثل قبل لباس تمیز تنشون نیست کفشای پاره و لباس کهنه هر وقت میرم خیابون اینا و میبینم

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2738
من هر سال این موقع کلی مشتری داشتم  امسال هیچ خبری نیست  سالن هایی که سال های قبل تا دوا ...

منم سالن دارم..وای حرف دل منو زدی،اصلا مشتری نیست خسته شدم

من مالک تمام دنیای موازی ام...talvan3دخترخدا

نه والا اون یکی تاپیک سفر تایلند بود همه هم رفته بودن ‌حالا همه شدن فقیر؟

مشاور کنکور انسانی ها.                                                    دانشجو معلم 👩‍🏫🌱                                                                                                                                                                         عقیده و طرز تفکر من با بحثای زیاد با شما به هیچ عنوان عوض نمیشه پس بیخود سعی نکنین     😉                            

پدرم اینا...خواهرم اینا یا خیلی ها تو فامیل همه وضع مالی خوبی داشتن...خونه ماشین خوراک خوب...اما الان همه هشتشون گرو نهشون...خونه و ماشبن رو دارنا اما درامد ها کفاف خوردوخوراک و دارو و کلا هزینه زندگی رو نمیده...

من هر سال این موقع کلی مشتری داشتم  امسال هیچ خبری نیست  سالن هایی که سال های قبل تا دوا ...

منم قبلا سالن داشتم کارم خوب بود خواستم بزنم امسال دیدم هیچکس مشتری نداره 

خیلی وقته اوضاع جامعه ب گند کشیده شده 

همه عصبین 

مشکل روحی روانی زیاد شده 

گرونیه 

بی پولن 

زندگیه خیلیا بخور نمیر شده و....

نی نی سایتی عزیز اگه با موضوع تاپیکم مخالفی لطفا پست نزار و رد شو و اگه با نظراتم مخالفی ریپ نزن و دعوا را ننداز ممنون
2706