2733
2734
عنوان

بارداری

99 بازدید | 9 پست

سلام دوستای گلم ،مامانای باردار 

خواستم تجربه های خودم و حرفای دکترم رو باهاتون در میون بزارم شاید به دردتون بخوره ،من الان هفته ی هفتم هستم ،شکمم درد می‌گرفت و سینم متورم شده بود شبا شوهرم با روغن سیاهدانه چرب میکرد و ماساژ میداد و کیسه ی آب گرم میزاشتم ،دیروز نوبت دکتر داشتم گفت به هیچ وجه چرب نکن و ماساژ نده باعث انقباضات رحمی میشه و کیسه ی آب گرم حکم سونا و جکوزی داره و برای جنین خطرناکه ،رابطه ی جنسی رو ممنوع کرد ،و اینکه من عادت بد غذایی دارم وکنار غذام لیموناد میخورم بدون اون غذا از گلوم پایین نمیره دکتر گفت ضرر داره ،و اینکه برام آخر اسفند مجدد سونوگرافی نوشت(چون گفت وقتی پنج هفته بودی سونوی واژینال نوشته جنین دارای ضربان هست زوده الان و مجدد باید سونوگرافی بدی) و آخر فروردین آزمایش سل فری...ازش پرسیدم طاق باز خوابیدن ضرر داره؟گفت توی ماه های اول نه .....اینا رو گفتم شاید بتونم به یه نفر کمک کنم و سوال ذهنی کسی باشه  ..توی این ماه عزیز برای تودلیم دعا کنین لطفا ،صلوات بفرستین که همه چیزش خوب پیش بره به امید خدا ...ممنونم ازتون

فقط 25 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.

دو روز حالم بد بود ،من موقع پریودی رگ یه سمت گردنم درد می‌گرفت و میرفت بالا سمت شقیقه و حالت نبض شقیقه ی سمت چپم به شدت درد میکرد ،دو روز پشت سرهم درد داشتم با حالت تهوع شدید ،زندگیم کلا مختل شد ،دیروز که رفتم پیش دکترم گفت باید بری پیش متخصص مغز و اعصاب چون یه چیز جدیه و توی ماه های بالاتر برات مشکل ساز میشه ...دکتر معرفی کرد بهم ،شنبه نوبت خالی داشت باید برم ببینم چی میگه ،دکترم گفت اگه دارو نوشت حتما بیار من ببینم .

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.

انشالله  بسلامتی طی کنی گلم🥰🥰

التماس  دعا واسع زایمان منم دعا کن

خانه دونفـ👩‍❤️‍👨ـره ما در تاریخ ۱۳۹۹/۸/۱👨‍👩‍👦سه نفر شد (آرمان کوچولو) و قراره یه فندق دیگه در تاریخ 1402/12/25به جمعمون اضافه بشه (آریان کوچولو) 🤰و بشیم چهار نفره 👨‍👩‍👦‍👦خدایاشکرت🌹🌹کوچولوی مامان خوش اومدی🥰🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشالله  بسلامتی طی کنی گلم🥰🥰 التماس  دعا واسع زایمان منم دعا کن

ممنونم ازت ،انشاالله امید بخدا 

دورت بگردم ،خدا توی همه ی لحظات زایمان تو رو بغل گرفته ،انشاالله بسلامتی فرشته کوچولوت رو بغلت بگیری ...برات صلوات فرستادم گلم 🫂♥️

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728
ممنونم ازت ،انشاالله امید بخدا  دورت بگردم ،خدا توی همه ی لحظات زایمان تو رو بغل گرفته ،انشاال ...

ممنون گلم هفته 40زایمان نکردم 🙏🌹

خانه دونفـ👩‍❤️‍👨ـره ما در تاریخ ۱۳۹۹/۸/۱👨‍👩‍👦سه نفر شد (آرمان کوچولو) و قراره یه فندق دیگه در تاریخ 1402/12/25به جمعمون اضافه بشه (آریان کوچولو) 🤰و بشیم چهار نفره 👨‍👩‍👦‍👦خدایاشکرت🌹🌹کوچولوی مامان خوش اومدی🥰🥰
ممنون گلم هفته 40زایمان نکردم 🙏🌹

میخوای طبیعی بدنیا بیاری؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میخوای طبیعی بدنیا بیاری؟

بله عزیزم 

بله عزیزم 

انشاالله خدا کمکت کنه ،دردت بگیره و راحت زایمان کنی ،الهی به حق امام حسین و طفل شیرخوارش خدا راهش رو باز کنه و توی تمام ثانیه ها کنارت باشن ،کوچولوت رو صحیح و سالم بغلت بگیری و همه ی دردهات یادت بره ...بهشت زیر پای مادران است ،واقعا درسته.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
انشاالله خدا کمکت کنه ،دردت بگیره و راحت زایمان کنی ،الهی به حق امام حسین و طفل شیرخوارش خدا راهش رو ...

مرسی عزیزم 

ممنون از دعای خیرت 

واقعا وقتی خود ادم مادر میشه خیلی چیزا رو میفهه درک میکنه ک مادرش چقد زحمت میکشه چقد اذیت میشه انشالله  شماهم بسلامتی این دورانو بگذرونی همش به شیرینی و خاطره خوش باشه انشالله 🌹🌹🌹🌹🙏

مرسی عزیزم  ممنون از دعای خیرت  واقعا وقتی خود ادم مادر میشه خیلی چیزا رو میفهه درک میکن ...

فدای دل مهربونت بشم من ،انشاالله ،امید به خدا ،من که نی نیمو سپردم به خدا .

اره عزیزم ،وقتی آدم باردار میشه و حس مادری میاد سراغش بعد می‌فهمه ،خدا نگهدار و حافظ تو و فرشته کوچولوت باشه .

1
5
10
15
20
25
30
35
40