2752
2734
عنوان

چرا وقتی به تورک ها میگن آذری ناراحت میشن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 426 بازدید | 44 پست
نمیخوام تعلیق بشم 😅 

میشه درخواست بدی خصوصی برام توضیح بدی؟ 

💢نصب انواع پدهای بهداشتی و تامپون💢                تضمینی و با احتمال نشت صفر درصد💯                     ✔️با غلام نصب آرامشی خاص را تجربه کنید.😌💥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میدونم عزیزم من خودمم تورکم منظورم لفظ  «آذری» بود که بعضیا توهین میدونن و میگن نباید برای تور ...

تا بقیه جواب بدن منم یه سوال ازت بپرسم . چرا به جای تُرک مینویسی تورک ؟ 

وقتی یه بچه داره راه رفتن رو یاد میگیره و دائم زمین می خوره ، هیچ وقت با خودش نمیگه که شاید من برای اینکار ساخته نشدم
2731
منافقایی که فرق ترک و اذری رو نمیدونم و اصلا ریشه کلمه ترک رو نمیدونن و میخوام کشورمونو دو دستی تقدی ...

ببخشید، الهام خانم کیه؟ 

💢نصب انواع پدهای بهداشتی و تامپون💢                تضمینی و با احتمال نشت صفر درصد💯                     ✔️با غلام نصب آرامشی خاص را تجربه کنید.😌💥
تا بقیه جواب بدن منم یه سوال ازت بپرسم . چرا به جای تُرک مینویسی تورک ؟ 

دلیلی نداره 🙄

چون ترک، تَرَک و تَرْک هم خونده میشه نوشتم تورک 

دلیلی نداره 🙄 چون ترک، تَرَک و تَرْک هم خونده میشه نوشتم تورک 

تازگی ها خیلی میبینم کرد و ترک رو کورد و تورک مینویسن ، فکر کردم شاید یه دلیلی داره 

وقتی یه بچه داره راه رفتن رو یاد میگیره و دائم زمین می خوره ، هیچ وقت با خودش نمیگه که شاید من برای اینکار ساخته نشدم
تورک آذربایجانی درسته. آذری یه کلمه ی ساختگیه که از زمان رضاخان به وجود اومده.هدفشون تورک ستیزی ...

یعنی کلمه آذری توهین حساب میشه؟؟ 

تازگی ها خیلی میبینم کرد و ترک رو کورد و تورک مینویسن ، فکر کردم شاید یه دلیلی داره 

نه عزیزم چون فرم کرد و ترک جور دیگه ام خونده میشه، تازگیا اینجوری مینویسن

یعنی کلمه آذری توهین حساب میشه؟؟  

توهین نه ، ولی اون زمان برای از بین بردن هویت و فرهنگ تورک های ایران خیلی تلاش کردن و داشتن کلمه ی آذری رو جای ترک استفاده می کردن تا بقیه فکر کنن آذری ها یه قومی از فارس ها هستن و دارن با لهجه ی فارسی آذری حرف می زنن.😂

الانم متأسّفانه هنوز سر زبون ها مونده که باید تصحیح بشه.

TÜRK _ ISTJ ❤️
توهین نه ، ولی اون زمان برای از بین بردن هویت و فرهنگ تورک های ایران خیلی تلاش کردن و داشتن کلمه ی آ ...

اهااان 

خیلی ممنونم عزیزم لطف کردی ❤️

قوربانام ❤️ تاپیکی قفل السن بهتر اولار ها..بیدن داوا زاد توشر

یاشا ❤️

چشم ایندی الیرم