2737
2739

من با یک اقایی به قصد ازدواج تو رابطه بودم بعد از یک سال متوجه ی خیانتش شدم و نبخشیدم و همه چی تموم شد الان یکسال و ی ماه از خیانتش میگذره تو این مدت بارررر ها تلاش کرده من برگردم از همه جا بلاکش میکنم میاد دم خونمون میگه خیلی پشیمونم خریت کردم جبران میکنم تو رو خییییییلی دوست دارم و .... 

من چیکار کنم 

به دلم نیست ببخشم ولی خیلی پیگیره یک سال و یک ماهه 

کسی که یکبار خیانت کرده بار دوم هم می‌کنه یعنی خیلی واضحه عاشقت نیست که می‌تونه به کس دیگه ای فکر کنه فقط برای موقعیت بهتری هستی باز تو بهتر پیش بیاد باز ولت می‌کنه 

مقابله با زن ستیزی 

من بگم برگرددوباره فقط میریدتوی رابطه یاعقدمیکنی؟!

من جواب اسی رومیدم بتوچه؟!توهین کنی حتی اگرتایپ نکنم پشت سرت به پدرومادرت برمیگردونم.به بعضی تایپیکهاهم بایدگفت به درک.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

وقتی به دلت نیست، نیست دیگه

⚠️⛔لطفا به هیچ‌وجه در تاپیک های من کامنت نگذارید🙏، اگه تاپیک یا پستی مورد پسند شد، لایک کنید، و حتی الامکان درخواست ندید🙏  ................  گاهی برای دل خودم، دلنوشته یا متنی رو دکلمه می‌کنم  .................   او قند روزهای تلخ من است❤                                   
2740

اینه هنوز هیچی نشده خیانت کرده بعدا. با یه بچه بازم خیانت میکنه بیا و درستش کن

از سال ۹۶عضوم اما برای بار دهم با دهمین شماره تعلیق شدم چون حرف دلمو گفتم و به مزاج نینی سایت خوش نیومد(به کسی هم توهین نکردم)😂این دفعه سعی‌میکنم جلو خودمو بگیرم🙊
من شوهرم مشروب میخورد بهم خیانت کرد خودم متوجه شدم بهش هیچی نگفتم ولی مشروب ترک کرد دیگه بهم خیانت ن ...

ما کسی رو بهتره انتخاب کنیم که از اول اهل مشروب و خیانت نباشه این یه در میلیونه وگرنه خیلی ها خیانت که کردن بار دوم هم میکنن لطفاً کاری نکنید اسی برگرده به رابطه ای که بهش خیانت شده 

مقابله با زن ستیزی 
نه باید خودشو ثابت کنه همینجوری نمیخوام عقد کنیم 

توازاون زن سختگیرهامیشی

بهتره تمومش کنی

این برات اونی نمیشه که تومیخوای

من جواب اسی رومیدم بتوچه؟!توهین کنی حتی اگرتایپ نکنم پشت سرت به پدرومادرت برمیگردونم.به بعضی تایپیکهاهم بایدگفت به درک.

ضمنا

جواب کسانی رو مد نظ  قرار بده که خودشون یا خونوادشون یا اطرافشون نورد خیانت  قرار گرفتن و اطلاعات موثق دارن.

⚠️⛔لطفا به هیچ‌وجه در تاپیک های من کامنت نگذارید🙏، اگه تاپیک یا پستی مورد پسند شد، لایک کنید، و حتی الامکان درخواست ندید🙏  ................  گاهی برای دل خودم، دلنوشته یا متنی رو دکلمه می‌کنم  .................   او قند روزهای تلخ من است❤                                   
2706