2733
2739
عنوان

دارم کارما پس میدم :)

360 بازدید | 23 پست

دوسال پیش با یه پسره بودم حدود یه سال، و اون داشت واسه کنکورش میخوند. بخاطر اینکه بیاد به هم برسیم درسو ول کرد رفت سرکار و منم واقعا عاشقش بودم :) ولی بخاطر اینکه فرهنگامون مختلف بود و کلی فاصله داشتیم(از همه لحاظ حتی شهرامون) اما برای همدیگه جدی بودیم خیلی وابسته هم بودیم 

ولی من اومدم منطقی فکر کردم و دیدم اگه هم به هم برسیم تهش خوب نمی‌شه و اتفاقای بدی میوفته

بخاطر همین ازش جدا شدم با کلی سختی برای خودمم خیلی سخت بود هنوزم اون ادم سابق نشدم ولی اینجوری به نفع اونم بود ( اول رابطمون فکر نمیکردم انقدر برای هم مهم میشیم وگرنه وارد نمیشدم) 

الان فهمیدم که تر خورده توی کنکور و زندگیش و افسرده بوده یه تایم 

خب اینکه منم دوساله دارم برای کنکور تلاش میکنم و نمیشه به هر دری میزنم و افسردگی شدید دارم حس میکنم اینکه توی درسم موفق نمیشم کارمای اونه چیکار کنم خودمم اذیت شدم، الان چیکارکنم بتونم پیشرفت کنم؟ 

داره ابوالفضل ب کمرت میزنه خواهر

زیاد فکر میکنم ب هرچیز مسخره ای بارها و بارها مخصوصا اگر برایم زیاد اهمیت داشته باشد.حساس میشوم،درون خود میریزم و بدتر از همه نمیتوانم هیچکدام از این هارا نیز بگویم؛ درنهایت هم میدانم همین نابودم میکند.🙂🗿این حس تعهد انسانه ک  باعث موفقیت میشه نه تعداد افرادش🐺🧹 پاترهد⚡🧙‍♂️🧹خانه ام ابریست امادر خیال روزهای روشنم.نیما یوشیج:)

ربطی نداره تو در حقش بدی نکردی

لایک نکنننننننننننننننننننننننننننننننننننننن{  🌱🤍ⲃ♡}الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم🧚‍♀️لطفا درخواست دوستی ندید 💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

داستانت شبیه من بود تا حدودی ولی تاوانشو من پس دادم تغریبا و اونم شاغله الان

کاربری سوممه.نی نی یار این دفعه بترکونی حلال نمیکنم (بدون هیچ دلیل)پیج ابجیمه ممنون میشم حمایتش کنید. پیج روبیکا مشاور ارشد سلامت ، لاغری و پوست و مو@style_____fit /rubika.ir/joing/CHHJGDBC0NZCWVHDBXZEYPRHKJXASQJX
2738

فرکانس منفی رو جذب خودت نکن

یعنی چی یعنی اگه به هرکی از راه رسید بله نگیم قراره کارما پس بدیم 

با این حساب دیگه برا خودمون زندگی نمی‌کنیم 

هی بترسیم که کارمای این و اونو پس ندیم

درخواست دوستی قبول نمیکنم. اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن؛ من نظر شخصی خودمو توی تاپیک استارتر میگم برامم مهم نیست که نظر مخالف نظر من چیه ؛ وقت و حوصله ی جر و بحث هم ندارم.

پسر هیلی ساده بوده ک ب خاطر عشق نوجوونی 

درسش و ول کرده واقعا خیلی احمقه تو هم مقصری ولی اونم خیلی هندی بازی درآورده

زیاد فکر میکنم ب هرچیز مسخره ای بارها و بارها مخصوصا اگر برایم زیاد اهمیت داشته باشد.حساس میشوم،درون خود میریزم و بدتر از همه نمیتوانم هیچکدام از این هارا نیز بگویم؛ درنهایت هم میدانم همین نابودم میکند.🙂🗿این حس تعهد انسانه ک  باعث موفقیت میشه نه تعداد افرادش🐺🧹 پاترهد⚡🧙‍♂️🧹خانه ام ابریست امادر خیال روزهای روشنم.نیما یوشیج:)
2706