2737
2739

تازگیا شاغل شدم ی روزای میرسم خونه له له ام مثل امروز حوصله بچه هامم ندارم.. کارمم ی مقدار سخته... 

حقوقمم اونقد بالا نیست ک بخوام کمکی بگیرم خوشمم نمیاد از کارگر گرفتن برا کار خونه.. 

ی حسای عجیبی دارم وقتی پول میاد ب خسابم خوشحال میشم روزایی ک فشار کاری زیاده صدتا فحش ب خودم میدم ک سرکار

خلاصه دیوونه شدم رفت😂

شماها چطورین چیکار میکنین چطوری مدیریت میکنین کارا رو

ساعت کاریت از کی تا کیه؟ 

وقتی به این فکر میکنم که یه عده از آدما وااااقعا فاقد درک و فهم و شعور هستند، خیییلی از این دنیا میترسم.     آقایون، درخواست دوستی ندید. و از این کارِتون خجالت بکشید.            یک نکته برای همه ی عزیزان: لزومی نداره همه جا عقده ای بودنتونو جاااار بزنید (خطاب به هرکس که عقده ایه و با عقده هاش دیگرانو آزار میده)                      کاربر جدید نیستم دوستای گلم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

همسرمم تو کار ها مشارکت دارن 

اگر بدونم ظهر خونه نیستیم 

از شب قبل ناهار اماده میکنم 

اگر هم همسرم زود تر بیان یا من یکیمون غذا درست میکنیم بالاخره 

تمیز کاری هم یک روز در هفته 

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است..     (کاربر واحد پشتیبانی)
2740

ساعت چهارصبح بیدارمیشم ظهرا یه ساعت میخوابم دراصل بیهوش میشم تاشبم سرپام توخونه ب همین سادگی😂

کاش یه بابا پنجعلى جیبى داشتم تا هر وقت یکى میخواست نصیحتم بکنه مى خوابوند دهنش😃
بچه ها چی

بچه نداریم 

بچتون چند سالش هست؟

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است..     (کاربر واحد پشتیبانی)

بنظرم کار بیرون اگه بچه هم داری بدون کمکی یا مشارکت زیاد همسر نمیشه مگر اینکه جسم خیلی قوی داشته باشی

دُنیایِ خُودم قانونِ خُودم😇🤹‍♀️🍀🦄🌈  بِخنـــد دوســتِ من :) وقتی میخنــدی قلــ💚بت جوونه میزنه 🌱

من با همسرم کار میکردم تا ماه پیش. وااای قشنگ جسد بودم با ۳بچه،کلی درس کلی کااار

آخرش اومدم بیرون  و توخونه  براش کار میکنم تا حدودی. اغذیه هست کارمون

زامبی سابقم🤞حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎

واییییی من به درجه ای رسیدم که حتی با واریز شدن حقوقمم خوشحال نمیشم😑

لطفا با گذاشتن هرچه سریع تر عکس خود از حاملگی ناخواسته به روز رسانی کاربر ها جلوگیری کنید.)هزار بار خوردم زمین هر بار قوی تر از قبل بلند شدم.همیشه میگن به مو میرسه ولی پاره نمیشه.اگه برگردم گذشته هیچ چیزی رو تغییر نمیدم، هیچ کدوم از اشتباهامو درس نمیکنم، اتفاقایی که توی گذشته افتاد اشتباهایی که کردم راهای غلطی که رفتم باعث شدن که الان من بهترین ورژن از خودمو داشته باشم، اگه اونا نبودن قدرت و درکو شعور الانو نداشتم.عشق شیرین ترین اشتباه من بود.

دیگه عادت کردم، من الان مرخصی زایمانم، ولی واقعا روزایی که سرکار میرفتم سرحالتر بودم خونمم جمع وجور بود. شام زیاد میپختم برا فردا که از سرکار میومدم هم ناهار داشتیم، بچه دومم ولی احساس میکنم بعد مرخصیم اذیت میشم 

2706