2733
2734
عنوان

** ما هم به زودی مامان میشیم . روحیه مونو از دست ندیم **

| مشاهده متن کامل بحث + 20627 بازدید | 1708 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آفرین سانی جون ... عشقی ... کیفی بروووو ... جدی منم کلا برنامه و فکرشو گذاشتم کنارم ... راستی دوماه گذشته دوره هات چند روزه بود؟ تاخیر داشتی؟ احتمالا تخمکت دیر آزاد شه اگه ماه های قبلم تاخیر داشتی. تا روز ۲۵ حتما اقدام رو ادامه بدی. 

چه دو قلوهای نازی هستن سانی  

دو قلوهای منم خیلی باحالن  

ای جووووووونم . سانی مگه خبر نداری اون تاپیک ریتا مامان شده، ولی خودش نیومده ها .بچه ها ازش خبر گرفتن . ولی بقیه رو نمیدونم . اهو چی. بیا بگو چه خبر اهو جون 

زائری بارانی ام آقا به دادم میرسی ** گرچه آهو نیستم اما پر از دلتنگیم ** ضامن چشمان آهو ها به دادم میرسی ** من دخیل التماسم را به چشمت بسته ام ** هشتمین دردانه زهرا به دادم میرسی! به حق جوادت ... ممنونم یا امام رضا 🙏 الهی پسرمو نذر قیام مهدی (عج) میکنم 
2731

سلام خوبین؟عکس رنگیمو گرفتم خداروشکر بازم خوب بود شوهرم آز داده منتظرجوابشم خودمم که ۲پری باید برم آزمایش..

منم عاشقم دوقلوهامم یکی ازاشناهام دوقلو داره من توبزرگ کردنشون سهیمم  خیلی علاقه دارم دوقلو

داشته باشم..ان شاءالله بزودی جواب بگیریم

خواسته هایت راکه به خداگفتی به او اعتماد کن 👈که خدا جز خیر برایت نمیخواهد👉🌷الهی به رقیه🌷دخترم همه دنیامی👧🏻😍❤👩‍👧الهی هرکی منتظره خدا بزودی دلشو شاد کنه💚
سلام خوبین؟عکس رنگیمو گرفتم خداروشکر بازم خوب بود شوهرم آز داده منتظرجوابشم خودمم که ۲پری باید برم آزمایش..منم عاشقم دوقلوهامم یکی ازاشناهام دوقلو داره من توبزرگ کردنشون سهیمم  خیلی علاقه دارم دوقلوداشته باشم..ان شاءالله بزودی جواب بگیریم

ایشالا همه چیز عالیه

این چنین نخواهد ماند. روزهای روشن می ایند. من خوشبختی را با آغوش میکشم  
2738

من اخر هفته دو روزب مهمان دارم برای روز اول کلم پلو شیرازی و فسنجون . شام کوفته بادمجون . خوبه؟ روز دوم هم جوجه چون میخوایم بریم تفریح. شام هم اش ماست. نظرتون چیه؟

این چنین نخواهد ماند. روزهای روشن می ایند. من خوشبختی را با آغوش میکشم  
2706