2737
2739

من صمیمی بودم

با دوست همکلاسی ازدواج کردم😄

هلوووو🐅 یک عدد ENTP مجادله گر هستم🗣️⚔️🛡️ باهام کار نداشته باشی کاریت ندارم گلم😁❤️ عشق سفرررررر⛱️🧳تبدیل کننده کراش به دوس پسر و دوس پسر به شوهر در کسری از ثانیه✌🏻😎 25 ییرز اولد🐧عاشق کتابم ولی نه رمان عاشقانه چرت📖پابجی پلیر و کالاف پلیر🎮♟️عاااشق ورزشم🏊🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🤾🏻‍♀️مربی هستم🤸🏻‍♀️⛹🏻‍♀️دانشگاه تهرانی ام🎾🥇مسلط به زبان انگلیسی و المانی🇬🇧🇩🇪 عاشق سوئیسم🇨🇭🔎 و 4 سال دیگه اونجام. 5 سال دوحه بودم🇧🇭 کارای دیگه هم میکنم که بماند بگم لو میرم😁🤑🤩 عاشق فیلم the Lord of the Rings ام🧙🏻‍♂️ دوست آن است که گیرد دست دوست👥💕 خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است🌠⚡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

جو دانشگاه ما اون موقع خیلی خوب بود البته رشتم ادبیات بود

همون ترم اول یکی از پسرا خیلی بهم توجه میکرد ولی اصلا پسند من نبود خدا منو ببخشه 

اینقدر بی محلی کردم کلا از دانشگاه نیست شد

از خدا جوییم توفیق ادب، بی ادب محروم ماند از لطف رب☆ای کاش به جای خیلی از واحدهای بی محتوای درسی چند واحد ادب تدریس میشد. قطعا جامعه سالمتر،آرامتر،... داشتیم. 
هر کی میاد سمتم گازش میگیرم فرار میکنه    عاشق خودمم یعنی هاپو ی به تمام معنا

دانشگاه دیدی دختری از پسر رشته دیگه خوشش بیاد؟  اگه اره دختر با پسرا صمیمیه یا ن معمولی رفتارش؟ و اینکه مانتویی یا چادری

2740
من تازه وارد دانشگاه شدم صمیمی نشدم و خب با کسی هم توی رابطه نرفتم و نمیرم 

دانشگاه دیدی دختری از پسر رشته دیگه خوشش بیاد؟  اگه اره دختر با پسرا صمیمیه یا ن معمولی رفتارش؟ و اینکه مانتویی یا چادری

از پسر رشته دیگه خوشت نیومده؟

اتفاقا یکیشون هم رشتم بود پرستاری

یکیشون فوریت بود

یکی هم پزشکی

همه رو پروندم 

این آخری حیف بود  خوشم نمیاد کسی بهم نزدیک شه یا ابراز علاقه کنه

دانشگاه دیدی دختری از پسر رشته دیگه خوشش بیاد؟  اگه اره دختر با پسرا صمیمیه یا ن معمولی رفتارش؟ ...

مانتویی با متانت رفتار میکنن و پسره معمولا دورش میچرخه و دیگه کاراش رو هم میکنه غذا میگیره براش کیفش رو میگیره و اینا

2706