2733
2734
عنوان

👼👼👼👼👼لطف خدا دوباره شامل حالم شد و من باردارم👼👼👼👼👼

| مشاهده متن کامل بحث + 388 بازدید | 78 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
وای الن جان اجی خوبم چه شبایی پا به پات اشک ریختم و الان اشک شوق تو چشممه شکر خدا الان دیگه آجی یا داداشی باران که تو راهه مرهم دلت میشه فدای دلت صبوری کن به حکمت پروردگار روزگار همیشه خوشی رو برات ارزو دارم
از دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست...
مبارک باشه الن جان،داستان زندگی دخترت رو خوندم دلم کباب شد،بلندبلند گریه کردم نزدیک بود نفسم بند بیاد ازبس ناراحت شدم عزیزم،چون خواهرم یه دختر به این سن داره خیلی واسم عزیزه،درکت میکنم،انشاالله که خدا نصیب هیچکس نکنه،ما هم توی آشناهامون خیلیا بچه هاشون رو توی این سن یا بخاطر بیماری یا تصادف و...از دست دادن،،عزیزم فقط شما نیستین،،گذر زمان کم کم حالت رو بهتر میکنه،،پسر پسرعمو منم سه چهارسالش بود ماشین زد زیرش فوت شد،بعد اون مامانش چندتا دیگه بچه اورد جای اون رو پر کرد،انشالا که نی نی شما هم اول سالم و عاقبت بخیر باشه بعد دختر باشه و جای بارانا رو واست پر کنه😍
خدایا چرا هدیه‌ای که بعداز ۹سال انتظار بهم دادی رو پس گرفتی؟خدایا یعنی منو لایق ندونستی؟خدایااا خستم،خیلی خستم..به منم نظری کن😔💔💔
خدارو شکر الن جان انشاله صحیح و سالم بیاد بغلت دخترت
خدایا... مراببخش به خاطر درهایی که زدم اما خانه ی تو نبود.*** فقط از خودت میخام لذت مادرشدنو....*** * اَللّهُمَ ِانْ رَزَقْتَنی وَلَداً سَمَّیْتُهُ مُحَمَّداً *
2738
مامان گلسا جان مرسی عزیزم هر وقت امضام و میخونم مثل ابر بهار گریه میکنم. مامان روشا جان مرسی عزیزم.ان شالله خدا دختر تو برات حفظ کنه مامان ایلییا جان ممنون عزیزم. سما جان مرسی که پای حرفام نشستی.برام دعا کن گلم. دلسا جان وقتی که اومدم تو نی نی سایت فهمیدم که متاسفانه من تنها نیستم و خیلی ها بامن همدردن..ولی از خدا میخوام که این درد بی درمون و نصیب هیچ یک از بنده هاش نکنه..شکر خدا که بازم بارانم برگشته.به خدا قسم اسمت همیشه مخصوصا وقت نماز سر زبونمه..برات دعا میکنم.اگه قابل باشم.. یکتا جان مرسی دوستم ان شالله
💞بارانم💞شرمنده ام که بی تو نفس میکشم هنوز😢
سلام مامانای ناز و جدید 😍من تازه عضو شدم .قبلن فقط میخوندم نظراتو ک آرامش بگیرم.من شهریور گذشته ازدواج کردم و زود باردار شدم چون من و همسر دوتا دونه آدمیم ک منگل بچه داشتنیم ! ولی سه ماهه بچه مون رفت! دوبار بعدش پریود شدم بعد از اقدام و شدیدا اذیت شد روح و جسمم چون هربار توهم بارداری داشتم با حالتای بارداری! تا اینکه این ماه بیخیال شدم.اول فروردین تولدم بود ولی پریود شدم و بعدش بیخیال اقدام کردم.وسطای ماه تهوع گرفتم ولی مثل همیشه نبودم.چند روز پیشم یدفعه اشتهام شد اندازه خرس گریزلی! نوک سینه هام با فشار سوزش داشت! تکرر ادرار در حد پنج دیقه یبار! سرگیجه!تیر کشیدن رحم و تخمدان چپ!ده روز قبل پریود آز دادم منفی بود! پریروز سونو دادم گفت چیزی نیس! ولی خودم ساک رو توی سونو دیدم ! دیشبم بی بی چک زدم مثبت شد در کمال ناباوری پریودم نشدم ..خدا کنار همه ی آرزومنداست😃😊😗واسه اولی از ماه دوم خونریزیم شروع شد آخرشم قلبش از کار افتاد و طبیعی زایمانش کردم !تا همین چند شب پیش جلوی چشمای همسر واسه بچه م ک رفت گریه میکردم همش..اگه بود الان هفت ماهه بودم ولی قبل از اینکه خل بشم خدا دوباره توی دلم گذاشتش! درد کشیدم بدون اینکه بچه م رو بغل کنم!الان ک حساب کردم زایمان این یکی ب امید خدا دقیقا همون روزی میشه ک اون یکی رفت ! ببینین توروخدا کار و حکمت خدارو !وقتی ب این اتفاق فکر میکنم گریه میگیره از بزرگیه خدام..😢
2706