2737
2734
عنوان

مامانایی که دوقلو دارین یا دوقلو باردارین بیاین تا با هم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 637379 بازدید | 27205 پست

سلام عزیزان من دوقلوهام وزنشون 2400بود دکترم میگف طبیعی میتونی ولی خوب خداروشکر اورزانسی عمل شدم با یه تیر دونشان بیحسم کردن الان چهارماهشون باید کمکی داشته باشی تا چارماه وگرنه خسته و عصبی میشی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سلام ب همه خوببین..

حلما جون کسی زایمان نکرده هنوز..ولی دیروز نیلوفر تو هفته ۲۹انقباض شدید داشت رفت بیمارستان گفت ۱‌سانت باز شده..امروز باید سونو بده منتظریم ببینیم بهش چی میگن...

حلما جون اینجا نگفتی داستانتو 

خدایا شکر واسه دوقلوهام..🥰🥰
دوقلوهای 26 مرداد دو ساله میشن اگه سوالی داشتین بگید کمکی از دستم بر میاد براتون انجام بدم

الهام جان خدا دوقلوهاتو واست نگه داره..ایشالا عروس یا دامادشون کنی

خدایا شکر واسه دوقلوهام..🥰🥰
2738
خداروشكر كه جواب خوب بوده، ديگه خودتو سر چيزي نگران نكن و استرس تداشته باش عزيزم، ايشالا بقيه راهو ر ...

ممنون عزیزدلم😘😘😘

❤❤💛خدایا دخترامو بتو میسپارم اللهم صل علی محمد وال محمد💛❤❤
سلام خوش هیکلا یکی بیاد بمن ی گزارش بده ببینم اینجا چ خبره. وقت ندارم بخونم ک😂😂

سلام عزیزم

خاطره زایمانتو نگفتی ک بما

صب اتفاقا داشتم بهت فک میکردم ک چرا نیومدی دیگه

سلام عزیزان من دوقلوهام وزنشون 2400بود دکترم میگف طبیعی میتونی ولی خوب خداروشکر اورزانسی عمل شدم با ...

اخیی عزیزم خدا حفظشون کنه واست

واسه ما هم دعا کن

ماشالا وزنشونم خوب بوده

من امروز رفتم دکتر ضربان قلبشون خوب بود ولی دکترم گفت باید از همین هفته برم یه جا مجهز برام دعا کنید ...

ای جونم خداروشکر

احتمالا شما نزدیک زایمانت باشه گلم چون سه قلو داری

انشالله بسلامتی باشه مواظب خودت باش

خب.... بریم سراصل مطلب😆

خیلی نگران این بودم ک در غیاب همسرم دردم بگیره یا کیسه آب پاره بشه و مجبور شم تنها برم بیمارستان و اورژانسی سز بشم... برا همین روزای اخر خیلی مراعات میکردم و بیشتر استراحت کردم و سعی کردم خودم خودمو آروم کنم😄

همسرجان یروز قبل تاریخی ک دکتر گفته بود اومدن... شب باهم تو اتاق بچه ها ک هنوز کامل هم نشده بود چنتا عکس سلفی گرفتیم و با شکمم ک دیگه داشت میترکید خداحافظی کردیم😁

از ذوق شب خابم نمیبرد... نصفه های شب برا بار آخر بالا اوردم!😣😂

ساعت ۵پاشدم نماز خوندمو و ساعت نزدیکای ۶ونیم راه افتادیم... قراربود ۶ونیم بیمارستان پذیرش بشیم... دقیقا ۶ونیم رو صندلی پذیرش نشسته بودیم. ینی ب موقع رسیده بودیم...

دفترچه بیمه، آخرین سونو، نوارقلب، آز قبل عمل، نامه دکتر بیهوشی و نامه بستری دکترم رو تحویل پذیرش دادم. کارت ملی و شناسنامه خودمو و همسرمم باید میبردیم و ازمون گرفتن...تا بعد تولد ک بهمون کارت تولد دادن...

2706