2737
2734
عنوان

مامانایی که دوقلو دارین یا دوقلو باردارین بیاین تا با هم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 637395 بازدید | 27205 پست
نیکو جان نگران نباش ... خوبه که رفتی بیمارستان. من شاید اگه برا معاینه نمی رفتم اصلا نمیفهمیدم. ...

رفتم جواب ازمایشمو گرفتم عفونت خیلی کم داشتم بردم دکتر داخلی گف احتیاجی نیس دارو مصرف کنی فقط ی محلول کلوتریمازول داد گف روزی یبار بمال ب خودت

تو ازمایش ادرارم خون بود فقط اونم احتمالا سنگ دفع کردم

قندمم خوب بود خداروشکر ولی تیروییدم داغونه شده شیش احتمالا واسه اون دارو باید بخورم

❤❤💛خدایا دخترامو بتو میسپارم اللهم صل علی محمد وال محمد💛❤❤
وااااای مرسی مامان ستاره جون چقد محتاج دعای شماها هستم. انشالله خودت و همه مامانای اینجا به حاجت دلش ...

عزیزم بهتر شدی الان بیمارستان هستی یا اومدی خونه

خدا جون خودت مواظب پسر گلم و دوقلوهای توی راهم باش همش امیدم به خودته

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دوستان سلام. 

چهارشنبه باید برم برای سرکلاژ.می خواستم بدونم چند ساعت تو بیمارستان نگه میدارند؟و اینکه آمپول پرولوتون هم از این به بعد میدن یا بعدتر.من 14 هفتم.خونریزی هم بعدش داره؟

خدایا فرزندانی سالم و صالح به من عطا کن. 
2731
دوستان سلام.  چهارشنبه باید برم برای سرکلاژ.می خواستم بدونم چند ساعت تو بیمارستان نگه میدارند؟ ...

من سرکلاژ شدم هفته 12 یه روز نگه داشتم خونریزی نداشتم بعدش نه امپول پرولوتون از هفته بالاتر میدن من دردی بعد سرکلاژ نداشتم فقط سه هفته استراحت مطلق کردم از این به بعد حتما توالت فرنگی بشین 

تا جایی هم که میتونی خیلی نشین بیشتر دراز بکش حداقل چند هفته  

تنها پناه بی پناهان
2738
رفتم جواب ازمایشمو گرفتم عفونت خیلی کم داشتم بردم دکتر داخلی گف احتیاجی نیس دارو مصرف کنی فقط ی محلو ...

خداروشكر كه جواب خوب بوده، ديگه خودتو سر چيزي نگران نكن و استرس تداشته باش عزيزم، ايشالا بقيه راهو راحت و بي خطر ميري

سلام دوستان  گلم خواهش میکنم کمک کنید من چند روزه عضلات پاهام میگیره ورم ودرد شدید داره وزنم هم اصلا زیاد نیست شبا تا صبح نمبتونم بخوابم چکار کنم مشکل از کجاس بنظرتون؟

دیگران با ما آنگونه رفتار میکنند که ما به آنها اجازه داده ایم
2706