2733
2734
عنوان

مامانایی که دوقلو دارین یا دوقلو باردارین بیاین تا با هم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 637395 بازدید | 27205 پست

مامانای جدید دوقلودار خوش اومدین به تاپیک،انشالله همه بتونیم این دورانو به خوبی پشت سر بزاریم،

من از وقتی باردارشدم خیلی شکمم کار میکنه این طبیعیه بجه ها؟

شماها برا حالت تهوع و معده دردتون دارویی هم مصرف کردین؟

دنیاوطن مساز به غیر از وبال نیست/ناگه اجل درآیدو گوید مجال نیست

اخی طفلی حسنا 

منم دکترگفته استراحت مطلق اصن طاقتم نمياد هفته هامو که شکم دومه اصن نمیشمرم خخ  

‏ناموساً چطوری ساکن اروپایید بعد عزاداری ‌هم میکنید؟ ما از پارسال که واسه خونمون توالت فرنگی نصب کردیم آتئیست شدیم:)😂اسمم زهراس 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مامانای جدید دوقلودار خوش اومدین به تاپیک،انشالله همه بتونیم این دورانو به خوبی پشت سر بزاریم،من از وقتی باردارشدم خیلی شکمم کار میکنه این طبیعیه بجه ها؟شماها برا حالت تهوع و معده دردتون دارویی هم مصرف کردین؟

مرسی عزیزم ان شاء الله راحت فارق شیم 

والا منکه خیلی حالت تهوع داشتم اوایل همش خوابم میومد و کسل بودم ولی دارو مصرف نکردم  

‏ناموساً چطوری ساکن اروپایید بعد عزاداری ‌هم میکنید؟ ما از پارسال که واسه خونمون توالت فرنگی نصب کردیم آتئیست شدیم:)😂اسمم زهراس 😊

سلام دریا جون ممنون ان شاء الله هممون بسلامتی دوقلوهامونو بغل بگیریم

من شکمم نسبت به قبل از بارداری بهتر کارمیکنه. میگن توی بارداری  یبوست میگیری ولی منکه نگرفتم گوش شیطون کربهتدشدم البته تغذیمم خیلی بهترمیرسم

منکه دکترم قرص و قطره متوکلروپرامید بهم دادقطرش خیلی تلخ بود نخوردم قرصشم یکی درمیون خوردم بیشتر تحمل میکردم تا اینکه قرص بخورم

هفته چندی دریا جون؟

خدایا بخاطر همه چیزایی که بهم دادی هزار بار شکرت
2728

سلام دریا جون ممنون ان شاء الله هممون بسلامتی دوقلوهامونو بغل بگیریم

من شکمم نسبت به قبل از بارداری بهتر کارمیکنه. میگن توی بارداری  یبوست میگیری ولی منکه نگرفتم گوش شیطون کربهتدشدم البته تغذیمم خیلی بهترمیرسم

منکه دکترم قرص و قطره متوکلروپرامید بهم دادقطرش خیلی تلخ بود نخوردم قرصشم یکی درمیون خوردم بیشتر تحمل میکردم تا اینکه قرص بخورم

هفته چندی دریا جون؟

بچه ها جنسیت نی نی هاتون چیه ماله من فعلا که 13 هفتم گفتن ی پسر ی دختر 

سلام بچه ها خوبین 

یسواله جفت شما چه جوریه 

واسه من یکی نوشته قدامی یکی خلفی  

بچه ها جنسیت نی نی هاتون چیه ماله من فعلا که 13 هفتم گفتن ی پسر ی دختر

من هردوتا پسره عزیزم.

هفته 13؟؟!؟!؟ مگه 13هفته دیگه جنسیت مشخص میشه؟!؟؟ !!!!! منکه 18هفتگی فهمیدم 

2738
من هردوتا پسره عزیزم.هفته 13؟؟!؟!؟ مگه 13هفته دیگه جنسیت مشخص میشه؟!؟؟ !!!!! منکه 18هفتگی فهمیدم

به سلامتی 

مشخص ک نه گف یکی به پسرمیخوره ان تی هم که رفتم گفت به پسر و دختر میخوره  

جفت قدامی سخت نمیشه واسه سزارین آخه جلو دیواره رحمه جلو بچه دقیقا من شنبه رفتم سونو برای چک سلامت بچه ها نوشته قدامی و یکیش خلفی مارژینال که یعنی پايينه خیلی نگرانم 

ن هنوز نرفتم برای سرکلاژ قراره امروز برم بیمارستان ببینم چطوریاس و کی وقت میدن 

بسلامتی عزیزم ایشالا سالم باشن جنسیت مهم نیس.

جفت قدامی سخته برا سزارین؟؟؟ نمیدونم والا منگه وارد نیستم ازین جفتا .دقیق نمیدونم.

خلفی پایینه یا قدامی؟

2706