2752
2734
عنوان

مامانا که زود فهمیدن باردارن

| مشاهده متن کامل بحث + 605 بازدید | 87 پست
تو تقویم هفته به هفته میزنم اینجور میاد

ولی خب بارداری مواظب خودت باش تا چند وقت دیگه میری سونو تشکیل شده نگران نباش زود رفتی 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این اشتباه زده 😅

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 
2731
ارههه عزیزم ایشالا جفتمون هم بسلامتی نی نی هامون بغل میگیریم من بیست و هشتم باید برم واسه سونو قلب&n ...

من که هیچی نگفت حالا میزارم تو تعطیلات برم شهر خودمون اونجا سونو خوب میشناسن اگه نوبت بده

من که هیچی نگفت حالا میزارم تو تعطیلات برم شهر خودمون اونجا سونو خوب میشناسن اگه نوبت بده

من مرکز مام میرم دکتر لاهوتی اخه من رفته بودم ای وی اف کنم شنبه که قرار بود برم بهم دارو بده فهمیدم باردار شدم بخاطر این هنوز با همون ادامه میدم سری اول بتا مثبت شدم رفت با بتا صددوده بنده خدا سه بار سونو کرد قد یه نقطه بود گفت تازه لقاح پیدا کرده تا سه شنبه که ساک دید فقط کیسه زرده رو ندید من نگران شدم بعد توضیح داد تو روند طبیعی کندتره نمیشه تاریخ لقاح دقیق دراورد گفت نگران نباش فقط فولیک اسید با ویتامین دی هزار داد با آمپول ب شیش واسه تهوع معده درد که دارم 

فقط 21 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من مرکز مام میرم دکتر لاهوتی اخه من رفته بودم ای وی اف کنم شنبه که قرار بود برم بهم دارو بده فهمیدم ...

ای جان به سلامتی منم بچه اولم بعد هفت سال که رفتم برا کاشت گفتن چون پری نشدی باید کارا اولیش انجام بدی بعد سونو انجام داد گفت شما که بارداری

من مرکز مام میرم دکتر لاهوتی اخه من رفته بودم ای وی اف کنم شنبه که قرار بود برم بهم دارو بده فهمیدم ...

من چون عمل بای پس انجام دادم نگرانم 

الان اسیدفولیک میخورم با ویتامین دیسی

من چون عمل بای پس انجام دادم نگرانم  الان اسیدفولیک میخورم با ویتامین دیسی

حتما با دکترت مشورت کن خیلی‌ حواست باشه برای شما سخت تره از نظر تغذیه 

فقط 21 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40