2726
عنوان

دورهمی دوستان قدیمی😆

| مشاهده متن کامل بحث + 10349 بازدید | 2172 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام ،ترنج جون مرسی از کمکت ،ولی غرور منم شکست خانوادش هر چی خواستن بهم گفتن شوهرمم منو تنها گذاشت ،الانم میگه دیگه دنبالش نمیام خودش تا شب برگرده اگه بر نگشت فردا صبح زندگیو تموم میکنم ،اخه مردی که بخاطر خانوادش زن و بچهاشو نابود میکنه ادمه !؟خستم‌کرده 

خیلی از آدمها هستند که به شما میگویند : " نمیتوانی! " کاری که باید انجام دهید این است که برگردید و بگویید : " حالا تماشا کن ... "

بچها بنظرتون زنگ یا اس ندم بهش !؟دیروز هر چی از دلم در اومد براش فرستادم حتی گفتم دهن بینی و مردی نیستی که بهت تکیه کنم ، مثل اینکه بهش برخورده ،واقعا از کسایی که همیشه مقصرن ولی طرف مقابل رو مقصر میدونن بدم میاد

خیلی از آدمها هستند که به شما میگویند : " نمیتوانی! " کاری که باید انجام دهید این است که برگردید و بگویید : " حالا تماشا کن ... "
2728

دیروز به شوهرم گفتم ازش متنفرمممم متنفرررر

تازه زندگیم جون گرفته بود ،خیلی بده بخاطر دیگران زندگیت از هم بپاشه

کاش بیان بچها ،دقیقا زمانی که به کمک نیاز دارم نی نی سایت عوض شده و تایپیک همسر داری ترکیده ،خیلی داغونم ،بیچاره بچهام 

برادرم باهاش حرف زده ،اونم گفته من خسته شدم این وسط ،اگه سمت زنمو بگیرم کل خانوادم میریزن سرم و از خرفاشون داغون میشم الانم که طرف خانوادمو گرفتم زنم ناراحت شده ،میگه منم دیگه کم اوردم دیگه هم دنبال زنم نمیان که بگن رفت دنبال زنشو واینا ،میگه من دیگه نمیکشم کم اوردم اگه امشب برنگرده فردا تموم میکنم چون دیگه خسته شدم

2706