2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

رسم‌جدیده؟هرکی نامزد کنه بره لیزر

ملورین بابا❤️ دخترم چشمای معصوم تو رو نمیزارم کسی از من بگیره تو دلیل این نفس کشیدنی تو نباشی دل من هی میگیره توی این شبای بی ستارگی تو برام ستاره ای خوب میدونی کاری کردی که بخندم با نگات تو برام بخند تا هرجا میتونی تو برام معنی زنده بودنی تو رو تا ابد تو قلبم میزارم تو دلیل این نفس کشیدنی عشق من تویی که با هر نفست انگاری صاحب خوشبختی منم دخترم با تو قشنگه زندگی وقتی باشی دل به دریا میزنم❤️
جوش نمیزنی ؟  من محدودیت مالی و ... همه چی دارم

من با ژیلت شدیدا جوش میزنم هر ازگاهی که مجبور میشم واقعا اذیت میشم بیکینی و زیر بغلم وکس میزنه و شکمم و پا و دست موم اصلا هم جوش نمیزنم 

من یک ولد از طایفه ای غرق کثافت!یا کل نژادم همگی اهل عبادت.من اهل جنون اهل نماز اهل نجابت.هر طور که باشم به کسی یا احدی چه؟

من از قبلش دوسه جلسه رفته بودم ولی نتیجه نگرفته بودم هنوز

دیگه تو عقد بهش گفتم پول لیزر بده،هربارم میگفت ندارم ا بهش به شوخی می گفتم من مشکلی با موهام ندارم اگه تو مشکل داری پول لیزرمو بده😄  

خدایا هرچی خیر و صلاحمونه برامون رقم بزن.

بعدم نامزدته خودشم از خداشه بری لیزر دیگه این که بگی میخوای بری لیزر خجالت نداره

من یک ولد از طایفه ای غرق کثافت!یا کل نژادم همگی اهل عبادت.من اهل جنون اهل نماز اهل نجابت.هر طور که باشم به کسی یا احدی چه؟