2737
2734
عنوان

خواهرشوهر😪🤕😓

712 بازدید | 35 پست

بچه ها من چندتا خواهرشوهر دارم با همشون خوبم و اونام منو دوست دارن 

ولی با یکیشون ازهمون اول میونه خوبی نداشتم وندارم

چون هرموقع زنگ میزنه خونمون بحث میشه یا حرفایی میزنه که ناراحت میشم

سخن چینه

همین سه چهارماه پیش زنگ زد یه حرفایی گفت که شوهرمم شنیدمنم ازاون موقع باهاش قهرم

حالا بعد اون چندبار زنگ زد جواب ندادیم ولی از رو نمیره

بهش فوبیا دارم اسمش میاد استرس میگیرم میترسم

خوشم نمیاد ازش حالا عید که میخوایم بریم مشهد خونه مادرشوهرم اونم میاد موندم چجوری باهاش رفتار کنم

اگر گفت جواب تلفن نمیدی چجوری بگم رفتاراشو که مادرشوهرم اینا ناراحت نشن

بگو تلفن خرابه از برق در اوردیم

ترجیحا جواب هیچ کس از اونا رو نده

من ک تلفنم رو در اوردم از بس مادرشوهرم زنگ میزد

منــ تـورا بـا خــونـ دلــ از یـــــاد بـردم لـطـفــ کـنـــ هــرکجـــا چشـمتــ بهـ منــ افتـــــاد کـــج کنـــ راهــ را

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بگو تلفن خرابه از برق در اوردیم ترجیحا جواب هیچ کس از اونا رو نده من ک تلفنم رو در اوردم از بس ماد ...

جواب تلفنشو که نمیدم...اگر عید رفتیم خانه مادرشوهر چجوری باهاش رفتار کنم؟حالم ازش بهم میخوره

2742
جواب تلفنشو که نمیدم...اگر عید رفتیم خانه مادرشوهر چجوری باهاش رفتار کنم؟حالم ازش بهم میخوره

خیلی سرد

نرو پیشش بشین

اومد کنارت ب ی بهونه ای بلند شو برو مثلا کمک کن ب مادرشوهرت

چیزیم گفت خیلی کوتاه جواب بده

منــ تـورا بـا خــونـ دلــ از یـــــاد بـردم لـطـفــ کـنـــ هــرکجـــا چشـمتــ بهـ منــ افتـــــاد کـــج کنـــ راهــ را
2738

ببین من دقیفا تو وضعیت شمام

عید سال قبل رفتم خونه مادر شوخرن ک خواهرشوهرمم بود.  با من لجه،گفتن مثلا تو ۱ جا باشیم شاید بهتر شه،ولی ۱ دعوایی راه انداخت اینقدر بهن بی احترامی کرد ک نگو،

از من نیشنوی ۱ چیزی و بهانه کن و برنانه عیدتونو عوض کن و نرین،

خودتون کدوم شهرین؟

چشم از پنجره بردار....منجی در آینه است....گره اکثر مشکلات ما با کار کردن و قوی کردن عزت نفس و اعتماد ب نفس برطرف میشه،گوش دادن ب دوره های اپلیکیشن پرورش افکار امیر شریفی برای من بسیار کاربردی بود،توصیه میکنم گوش بدین حتما  
ببین من دقیفا تو وضعیت شمام عید سال قبل رفتم خونه مادر شوخرن ک خواهرشوهرمم بود.  با من لجه،گفت ...

بعدشم عزیزم مامانم اینام نزدیک به مشهدن

خیلی وقته ندیدمشون باید بریم عید امسالو

2706