2737
2739
عنوان

ختم چهل روزه دعای نادعلی(ع)

| مشاهده متن کامل بحث + 1695 بازدید | 255 پست

سلام دوستان من این تاپیک رو گم کرده بودم 

تا الان همشو خوندم .با خواهرم انشاالله حاجت روا بشیم 

الاهی امین 

خدا جونم ...شکرت  ازت ممنونم             اللهم صلی علی محمد وآل محمد ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امروز یکشنبه 10 اردیبهشت به نیت حاجت روایی "  پینار  " دعای نادعلی رو میخونیم.انشاالله به حق این دعای عزیز به حاجت قلبیشون برسند.

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم . التماس دعا

سلام،من این تاپیک رو گم کرده بودم تا امروز خودم و مادرشوهرموشوهرم کامل خوندیم ولی چون نمیدونستم هرروز مال چ کسیه فقط گفتم یکی از چهل نفرو...ب اسم خاص نخوندم ولی براشون دعا کردم ایشالله همه مون بیایم تو همین تاپیک بگیم ک حاجت مون رو گرفتیم. 

2731

سلام دوستان حاجت روا بشید انشالله من تا امروز همشو خوندم 

💖خدا بزرگتر از مشکلات ماست خدایا شکرت💖میشه لطفا برای سلامتی نینیم و سبز شدن دامن منتظرا صلوات بفرستید مرسی 🌷🌷🌷
2738

امروز دوشنبه 11 اردیبهشت به نیت حاجت روایی "  الینا  " دعای نادعلی رو میخونیم.انشاالله به حق این دعای عزیز به حاجت قلبیشون برسند.

امروز سه شنبه 12 اردیبهشت به نیت حاجت روایی "  somaye  " دعای نادعلی رو میخونیم.انشاالله به حق این دعای عزیز به حاجت قلبیشون برسند.

امروز چهارشنبه 13 اردیبهشت به نیت حاجت روایی "   پریا   " دعای نادعلی رو میخونیم.انشاالله به حق این دعای عزیز به حاجت قلبیشون برسند.

2706