2733
2734
عنوان

ماماناتوروخدابیاین نگرانم😔😔

82 بازدید | 5 پست

۲۱هفته و۴روزمه بعضی روزاحرکت نی نی رومیفهمم بعضی روزااصلاحس نمیکنم خیلی نگرانم طبیعیه یابرم سونو؟

فقط 4 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۲۰آبان۱۴۰۲فهمیدم تودل مامامانی هستی😍خداجون تودلیموبرام حفظ کن چون معجزه ی منه خدایاشکرت که ناامیدم نکردی🧡
طبیعی

ازکی کامل حس میکنم حرکتشو؟جفتم قدامیه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۲۰آبان۱۴۰۲فهمیدم تودل مامامانی هستی😍خداجون تودلیموبرام حفظ کن چون معجزه ی منه خدایاشکرت که ناامیدم نکردی🧡

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
ماههای اخر

مرسی عزیزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مرسی عزیزم

جفتت قدامیه دورتر حس میکنی و کمتر

یعنی جفت جلوی شکمته بچه پشتش.

حرکت شماری جنین هم بعد از ۲۷ هفته مهمه باید روزی حداقل ۳ حرکت داشته باشه.قبل از این هفته اصلا مهم نیست

عضو خاموشِ چند ساله ی نی نی سایت...❤️برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم میکنید؟🙏🌹پسرم دنیام ۲۱تیر پاگذاشت به دنیا😍از اولش عجله داشت زود بیاد آخرم ۸ ماهه دنیا اومد😂♥همیشه میگفتم کی باشه به خط سبز روی کارت واکسنت برسی پسرم.توی دشک کوچولوت گم میشدی😅الان اومدی روی خط نارنجی دورت بگردم تپلی من🧿🪬 امروز ۱۴۰۳/۱/۱۸ برای اولین بار پسرمو میبریم آرایشگاه که خوجل بشه چیزی نمونده ۹ ماهش بشه😍💞امروز۳/۲/۳ آرسام برای اولین بار دست گرفت به مبل و بلندشد.بهت افتخارمیکنم جان من🥰❤️