2752
2734
عنوان

به نظرتون ناراحت شده؟

533 بازدید | 65 پست

سلام دوستان

من با یک اقایی در ارتباطم هر دو سنمون بالاست

و خب همکاریم ارتباطمون هم دوستانه است

حرف کاری و روزمرگی....

بعد یک شب داشتیم صحبت میکردیم یکدفعه اف شد گفت گوشیم خاموش شد و داشت درد و دل میکرد که وقتی گوشیم خاموش میشه استرس میگیرم فکر میکنم کسی کارم داشته من نتونستم جواب بدم

منم داشتم میگفتم اره من این حس رو درباره خانواده دارم چون دوتا اتفاق بد تو نزدیکانم افتاده و .....

غلط تایپی داشتم گفت چرا ویس نمیگذاری؟ صدات یادم رفته پروفایل که نداری ویسم نمیگذاری.... جاست تایپی.... منم گفتم نمکش به تایپ پراز ایراد نگارشی و املایی هست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خببببب

فقط 21 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.

بعد همون موقع مامانم پیام داد بهش گفتم میرم با مامانم صحبت کنم اینم گفت برو ویس دیگش بعد رسید که گفته بود خیلی نامردی چرا ویس نمیگذاری حالا اشکال نداره الان یک ویس بزار ویس پر غلط بزار اصلا....

منم بعد از صحبت با مامانم امدم گفتم نه دیگه اینجوری مزه نداره با غلط تایپی باید به چالش بکشونمتون

چه رفتار و استدلالیه که داری  با طرف شب چت میکنی ولی ویس نمیگذاری !‌که چی آخه ؟  سن بالا ...

بعد خب یک بخششم اینه اون صداش خیلی خوبه

دوبله میکنه

من یکم معذب میشم

عادت ب ویس ندارم کلا ب هیشکی ویس نمیدم

عادت داشتن و نداشتن یعنی چی 

وقتی میتونی صحبت بکنی ،ویس هم میتونی بفرستی 

منم به جای همکارت بودم دیگه پیام نمیدادم

خوندن کتاب های خوب میتونه دنیای بهتری برای همه ی ما بسازه