2737
2734

قراره بچه دار بشیم خدای نکرده فوت کنه

میشینم بچه مو بزرگ می کنم با هیچ کس هم ازدواج نمی کنم نمی تونم با سر بچم ناپدری بیارم

فقط 23 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

چ سنی عاشق شدی اولین دوس پسرت بوو؟

دخترعموپسرعموهستیم ازبچگی باهم بودیم وقتی اول دوم راهنمایی بودم فهمیدم عاشقشم 

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️
2728
تیپت امروزیه یا چادری

نه چادری نیستم تیپمم خیلی باز نیست کلا متعادله

﴿𝑲𝒖𝒓𝒅𝒊𝒔𝒉 𝒈𝒊𝒓𝒍﴾🍓فکر میکنید اگر همین فردا زنان از خواب بیدار میشدند و تصمیم میگرفتند که بدن هایشان را همین گونه که هست دوست داشته باشند، چند تجارت از رده خارج میشد؟! تجارت هایی که از ترویج نفرت زن به بدنش درآمد کسب میکنند....! _اکانت حاصل سومین ترکیدن میباشد🪒
دخترعموپسرعموهستیم ازبچگی باهم بودیم وقتی اول دوم راهنمایی بودم فهمیدم عاشقشم 

الانم هنوز دوطرفه انقد همو میخواین؟

﴿𝑲𝒖𝒓𝒅𝒊𝒔𝒉 𝒈𝒊𝒓𝒍﴾🍓فکر میکنید اگر همین فردا زنان از خواب بیدار میشدند و تصمیم میگرفتند که بدن هایشان را همین گونه که هست دوست داشته باشند، چند تجارت از رده خارج میشد؟! تجارت هایی که از ترویج نفرت زن به بدنش درآمد کسب میکنند....! _اکانت حاصل سومین ترکیدن میباشد🪒
چ سنی عاشق شدی اولین دوس پسرت بوو؟

۱۴سالم بود یجورایی انگار اون بزرگم کرد چون هیچی از زندگی نمیفهمیدم باهاش عشق و‌تجربه کردم بچه بودم دیگه😁اولی که نه دومی بود ولی (اولین عشقم بود) 

2740
الانم هنوز دوطرفه انقد همو میخواین؟

اره عزیزم عشقمون عشق بچگیه دیگه عمیقه

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️
تو دانشگاه کسی دیدی عاشق بین

من دانشگاه نرفتم عزیزم 

اره عزیزم عشقمون عشق بچگیه دیگه عمیقه

😍😍😍😍😍قلبم اکلیلی شد

😍😍😍😍😍قلبم اکلیلی شد

فدات بشم.انشاالله یک عشق قشنگ نصیب قلب مهربونت بشه😘

2706